قاضی زاده هاشمی در آیین افتتاح بوستان اردیبهشت مشهد:

مناطق حاشیه شهر نیازمند توجه و سرمایه گذاری است

مناطق حاشیه شهر نیازمند توجه و سرمایه گذاری است

به گزارش پارلمان ایران دات کام رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: مناطق حاشیه شهر نیازمند توجه و سرمایه گذاری است. از همه کسانی که در اجرای این پروژه همت جهادی کردند و فعل جهادی در این محل صرف کردند تقدیر می کنم.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، آیین افتتاح بوستان بزرگ اردیبهشت مشهد عصر روز گذشته (پنج شنبه) با حضور آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد، سید احسان قاضی زاده هاشمی، رئیس فراکسیون محرومیت زدایی، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد و جمع دیگری از مسئولین استانی انجام شد.
سید احسان قاضی زاده هاشمی، رئیس فراکسیون محرومیت زدایی مجلس شورای اسلامی در مراسم آیین بهره برداری از این بوستان، اظهار داشت: بنده و تعدادی از اعضای فراکسیون محرومیت زدایی مجلس شورای اسلامی از اقصی نقاط کشور ۶ ماه پیش در این منطقه حضور پیدا کردیم و در مراسم آغاز به کار عملیات اجرائی و کلنگ زنی این پروژه شرکت کردیم.
رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مناطق حاشیه شهر نیازمند توجه و سرمایه گذاری است. از همه کسانی که در اجرای این پروژه همت جهادی کردند و فعل جهادی در این محل صرف کردند تقدیر می کنم.
نماینده مردم فریمان، سرخس در مجلس با اشاره به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به شهر مشهد برای تعدادی از پروژه های شهری، اشاره کرد: پروژه های شهری شهرداری مشهد در شهر مانند امتداد ۷۵ متری مسیر رضویه از پل میدان اروند تا جاده میامی در حال انجام می باشد، بسیار باارزش بوده و جای تقدیر دارد.
آیت الله احمد علم الهدی هم در این مراسم اظهار نمود: امروز در مراسم تاسیس و افتتاح یک مرکز خدماتی آمیخته با برکات باارزش برای نسل های فعال و مبتکر و آینده ساز این جامعه و این مردم حضور داریم. از گذشته مشکلی را در مشهد داشتیم که مختص مشهد نبوده بلکه مشکل تمام کشور است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد اشاره کرد: همت ما از ابتدا این بوده که مساله ای تحت عنوان حاشیه شهر در مشهد نداشته باشیم و امید داریم با تداوم این خدمات، وضعیت این منطقه به جایی برسد که متن شهر آبادتر شود. اگر آبادی منطقه صورت گیرد، وضعیت اقتصادی منطقه نیز متفاوت خواهد شد.
بدین سبب گزارش، بوستان بزرگ اردیبهشت شهرک رجایی(قلعه ساختمان) در منطقه حاشیه شهر مشهد که ۱۵ مهر با حضور اعضای فراکسیون محرومیت زدایی و شهردار مشهد کلنگ زنی آن انجام شد، عصر روزگذشته به بهره برداری رسید. این بوستان در محروم ترین منطقه شهر مشهد واقع شده و نزدیک به ۲۴۰ هزار جمعیت در آن قرار دارد. بوستان بزرگ اردیبهشت طی ۶ ماه تولید شده است.
منبع:

1400/03/01
10:17:07
0.0 / 5
951
تگهای خبر: پروژه , خدمات , قاضی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳