هیچ موتورسیكلتی بدون پلاك حق تردد ندارد

هیچ موتورسیكلتی بدون پلاك حق تردد ندارد

به گزارش پارلمان ایران دات کام معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران اظهار داشت: پلیس با طرح های ترافیکی به صورت روزانه با موتورسیکلت سوارانی که اقدام به تخلفات می کنند، برخورد می کند و وسیله به پارکینگ انتقال داده می شود.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، سرهنگ علی همه خانی درباره برخورد با موتورهای سنگین فاقد مجوز و همینطور حرکات نمایشی موتورسواران، خاطرنشان کرد: پلیس برحسب وظیفه با هر نوع تخلفی برخورد می کند اما با عنایت به نا امن کردن معابر توسط این موتور سیکلت ها و حرکات مخاطره آمیز که جان خود و سایرین را به خطر می اندازند، بنا بر مطالبه مردم، پلیس راهنمایی و رانندگی به صورت ویژه با چنین موتور سیکلت هایی برخورد می کند.
وی ضمن اشاره به فیلم هایی که این موتور سیکلت سواران در فضای مجازی منتشر می کنند، اذعان کرد: با رصدهای مانیتورینگ این موتورسیکلت ها شناسایی می شوند و با پشتیبانی همکارانی که در سطح معابر حضور دارند، توقیف خواهند شد.
معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران متذکر شد: موتورسیکلت سواران فکر نکنند که روزهای تعطیل متعلق به آنهاست و موتورسیکلت و هر وسیله بدون پلاکی فاقد مجوز بوده و توقیف آن به باعث تخلفاتی از قبیل حرکات نمایشی برای ترخیص موتور می بایست به مراکز ذی ربط برای نداشتن پلاک و مجوز رجوع کند.

وی در مورد میزان برخورد با این موتورسیکلت ها اذعان کرد: پلیس با طرح های ترافیکی به صورت روزانه با موتورسیکلت سوارانی که اقدام به چنین تخلفاتی می کنند، برخورد می کند و وسیله به پارکینگ انتقال داده می شود و اگر فاقد مجوز باشد باید با سیر تشریفات اداری و قانونی جهت ترخیص آن رجوع کنند.

سرهنگ همه خانی در انتها خواهان شد: موتورهای سنگین حتما باید یدک کش داشته باشند و هیچ موتورسیکلتی بدون پلاک حق تردد در سطح شهر را ندارد؛ همینطور با عنایت به طرح موتوریار پلیس و پویش موتورسوار خوب، به قوانین احترام بگذارند.
منبع:

1400/03/14
14:12:02
0.0 / 5
1126
تگهای خبر: آموزش , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲