نماینده بوشهر:

مردم ما بیدار و هوشیارند و اجازه نمی دهند توطئه های دشمنان عملی شود

مردم ما بیدار و هوشیارند و اجازه نمی دهند توطئه های دشمنان عملی شود

به گزارش پارلمان ایران دات کام بوشهر رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار داشت: مردم ما بیدار و هوشیارند و اجازه نمی دهند توطئه های دشمنان عملی شود، مشکل امروز ما این است که مسئولان راه امام را گم کرده اند و مردم به خاطر حفظ مصالح نظام اینها را تحمل کرده اند.


عبدالکریم جمیری در جمع مردم و هواداران آیت الله رئیسی و اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی اسلامی شهرستان گناوه اظهار نمود: آنچه که امروز از عظمت آزادی استقلال و هویت دینی و ارزشی و اسلامی داریم نتیجه تلاش و مجاهدت امام عظیم الشأنی است که با شجاعت و شهامت در مقابل استکبار جهانی و دست نشانده های آن ایستاد و مقاومت کرد و با پشتیبانی و اعتماد به مردم و اتکال به نیروهای الهی و هدایت و حمایت خداوند متعال دست استکبار جهانی را نه فقط از سر مردم شریف ایران بلکه از منطقه کوتاه کرد.
وی افزود: امروز مستضعفان عالم به تأسی از مردم ایران اسلامی در پی مبارزه با استکبار جهانی هستند و این نتیجه مجاهدت امام عزیز و مردمی است که در راه اسلام سختی ها را تحمل کردند و شهید دادند تا این مسیر استمرار پیدا کند.
نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: امروز با وجود همه فشارها، تحریم ها و توطئه های دشمنان، ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی، نظامی و سیاسی حرف برای گفتن دارد و توانسته ایم روی پای خودمان بایستیم، همه این موفقیت ها ثمره اطاعت از آن امام عزیز و پس از ارتحال امام اطاعت مقام معظم رهبری است.
جمیری اشاره کرد: آنچه که برای ما در هر زمان شاخص و ملاک است و ما می توانیم رفتارمان را با آن قیاس نماییم و مسیر و هدف را تشخیص بدهیم خط امام و مقام عظمای ولایت است.
وی اشاره کرد: استکبار جهانی می خواهد به خاطر گرفتاری های ناشی از ضعف برخی مدیران ناکارآمد مردم را منفعل کند، دشمنانی که دل خوشند مردم ایران اسلامی در انتخابات شرکت نکنند و آن وقت نتیجه بگیرند که مردم این نظام اسلامی را نمی خواهند، این مردم دارند نشان می دهند که اهداف عالی اسلام و نظام و امام و رهبری با عملکرد مسئولان متفاوت می باشد، ملاک برای ما خواست امام و رهبری است نه ضعف مسئولان. به حول و قوه الهی باید مدیرانی انتخاب نماییم که در راه انقلاب و خواست امام و رهبری انقلاب باشند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر عنوان کرد: مردم ما بیدار و هوشیارند و اجازه نمی دهند توطئه های دشمنان علمی شود، مشکل امروز ما این است که مسئولان راه امام را گم کرده اند و مردم به خاطر حفظ مصالح نظام اینها را تحمل کرده اند.
عبدالکریم جمیری تصریح کرد: امروز زمان تغییر به نفع مردم است و مردم با حضور جانانه و با شور و شعور می توانند دولتی قدرتمند، ارزش مدار و ضد فساد روی کار بیاورند که هم حلال مشکلات اقتصادی باشد و هم ادامه دهنده راه امام و حافظ عزت مردم باشد.
وی اضافه کرد: توطئه دشمنان برای قهر مردم با صندوق رأی فریب است، آنها دولت ضعیف و مسئولان ناکارآمد می خواهند، آنها شکاف بین مردم و حاکمیت را می خواهند و نمی توانند ببینند که اختتام این ماه رییس جمهوری توانمند در کنار مجلسی انقلابی و قوه قضائیه کارآمد برای رفع مشکلات مردم گام بردارند.
نماینده شمال استان بوشهر بیان کرد: مسائل و مشکلات مردم ما ناشی از نفوذ بیگانگان است، ناشی از مدیریت های ناکارآمد و ضعیف است و اگر اینها حل بشود به حول و قوه الهی دست استکبار از کشور ما قطع خواهد شد.
جمیری افزود: امروز من و شما وظیفه داریم شخصیت ارزشمند، ظلم ستیز، ضد فساد، انقلابی، توانمند و ساده زیست آیت الله رئیسی را که مدیریتی بی نظیر در تاریخ قوه قضائیه داشته به مردم معرفی نماییم، با چنین شخصیتی مردم می توانند شاهد یک دولت قدرتمند باشند که ده ها برابر قضائیه از مردم گره گشایی خواهدنمود.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اشاره کرد: انتخاب این شخصیت جامع یک ضرورت برای امروز نظام ماست، همه کاندیداها برای ما محترمند، اما امروز جامعیت و صلاحیت ایشان برای همه محرز است و باید با تمام توان پشت سر ایشان ایستاد.
وی افزود: بدانید آینده ما در گرو انتخاب امروز ماست، اگر خدای ناکرده امروز بد انتخاب نماییم نباید فردا گلایه مند باشیم، من معتقدم تشکیلات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که امروز شکل گرفته باید در کنار دولت آینده باشد و برای موفقیت دولت تلاش کند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم اظهار نمود: بعضی ها استدلال می کنند که اگر آیت الله رئیسی رییس جمهور ایران شود غربی ها تحریم های بیشتری اعمال می کنند، ولی این یک فریب بیشتر نیست، بیشترین تحریم های ملت ایران در دولت یازدهم و دوازدهم وضع شده؛ به جهت اینکه احساس کردند کوتاهی، شکاف و ضعف وجود دارد و بیشترین فشارها را آوردند. مطمئن باشید اگر ما به آن قدرت واحد برسیم از فشار تحریم ها کاسته خواهد شد و این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.
عبدالکریم جمیری بیان کرد: بعضی می گویند اگر آیت الله رئیسی رییس جمهور شود واردات کالاهای ملوانی را ممنوع می کند و مردم عزیز ما که در بنادر با این کالاها زندگی شان را تامین می کنند گرفتار مشکل خواهند شد، من با شناختی که از ایشان دارم می دانم که بیشترین دغدغه را برای تامین زندگی و رفاه مردم دارد، اساسا دولت آینده برای بهتر شدن وضعیت معیشتی و اشتغال مردم این مناطق برنامه های مناسبی خواهد داشت و هر جا که پای منافع مردم در بین باشد تمام قد به دفاع از مردم خواهد پرداخت.
وی اضافه کرد: استقبالی که امروز از ایشان در سطح کشور وجود دارد بی سابقه است، اما توطئه دشمنان را هم نباید نادیده گرفت، آنها با کارهای رسانه ای و تبلیغاتی به دنبال فریب مردم هستند.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر عنوان کرد: برای حل مشکلات باید انتخاب صحیح داشته باشیم و دیگران را هم برای رسیدن به گزینه اصلح راهنمایی نماییم. امیدوارم با همت مردم انقلابی و همیشه در صحنه گناوه، این شهرستان بالاترین آرا را در کارنامه خود برای تشکیل دولت انقلابی و کارآمد به ثبت برساند و ما شاهد برطرف شدن مشکلات این مردم در آینده ای نزدیک باشیم.
منبع:

1400/03/15
12:48:02
0.0 / 5
904
تگهای خبر: برنامه , دولت , رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام