موسوی:

وعده های اقتصادی كاندیداها مورد بررسی كارشناسی قرار گیرد

وعده های اقتصادی كاندیداها مورد بررسی كارشناسی قرار گیرد

پارلمان ایران دات کام: نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بررسی کارشناسی وعده های کاندیداهای ریاست جمهوری به ویژه در زمینه های اقتصادی تاکید نمود.


حجت الاسلام سید کاظم موسوی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: ما باید کاری نماییم که انتخابات پرشور اجرا شود چونکه خواسته رهبری معظم انقلاب متدینین، خانواده های شاهد، جانباز، ایثارگر، آزاده و کل ملت ایران همین است. اگر مشارکت بالا برود امید دشمن هم به یاس و ناامیدی تبدیل خواهد شد.
وی مشارکت مردم پای صندوق رای را ضمانت اجرائی برای نظام ولایی توصیف کرد و اظهار داشت: هرکدام از کاندیداها وعده هایی داده اند از افزایش یارانه نقدی گرفته تا اقتصاد آنچنانی و مبارزه با فساد، طبیعتا ما نیازمند انتخاب فردی جامع بعنوان رییس جمهور هستیم که هم در زمینه فساد زدایی و هم تقویت اقتصاد، زیرساخت های کشور، حوزه های، پولی و بانکی، نفت، میعانات و معادن تخصص داشته باشد یا اگر تخصص ندارد کارشناسان و مشاورین خبره ای را برای خود انتخاب کنند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه رفع اشکال مردم باید برنامه اساسی رییس جمهور آینده باشد، اشاره کرد: مشکل امروز ما معیشت، اشتغال و بهم ریختن بازار بورس است و رییس جمهور باید ظرفیت جمع و جور کردن این مسایل را داشته باشد.
موسوی افزود: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که همه آنها افراد فرهیخته ای هستند باید دقت و توجه لازم را داشته باشند به ویژه کسانی که پیشکسوت و پیش قراول هستند توجه شان به این مساله باشد که ما در سال چهل و دوم انقلاب هستیم و در گام دوم انقلاب باید حضور جوانان در سیستم اجرائی کشور را در نظر بگیریم، نخبگان و صنعتگران را مورد توجه قرار دهیم، کیفیت صنعت داخلی را بالا ببریم و اقتصاد مقاومتی را تقویت نماییم که نیاز به بیرون نداشته باشیم.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در آخر تصریح کرد: اینکه کاندیداها وعده هایی مانند افزایش یارانه یا پرداخت مبالغی برای زنان خانه دار می دهند باید دید آیا منابعش را داریم؟ و این منابع در کجا دیده شده است؟ اینها باید بصورت دقیق مورد کارشناسی قرار گیرد البته هر کدام از کاندیداها اگر حرف می زنند و وعده ای می دهند حتما روی آن حساب کرده اند اما باید بدانند که مردم نجیب و شریف ما در بعضی مسایل سیاسی و اجتماعی از مسئولین جلوتر هستند و باید به این مردم نیز خدمت کرد.


منبع:

1400/03/16
16:08:58
0.0 / 5
1210
تگهای خبر: برنامه , رهبری , سیستم , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳