فلاحی:

وعده های تحقق ناپذیر از جانب كاندیداها باعث بدبینی مردم می شود

وعده های تحقق ناپذیر از جانب كاندیداها باعث بدبینی مردم می شود

به گزارش پارلمان ایران دات کام یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تکیه بر اینکه برنامه ها و وعده های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید قابل تحقق باشد، اظهار داشت: قابل تحقق نبودن وعده ها باعث ایجاد بدبینی در بین مردم می شود.


حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به بیانات اخیر رهبری در مورد لزوم پرهیز نامزدهای انتخابات از طرح وعده های توخالی اظهار داشت: تحقق ناپذیر بودن این وعده ها در طول ادوار گذشته به شکلی صدمه زا بوده است، این مورد می تواند باعث یک نوع بدبینی در بین مردم بشود و حتی طرح این گونه وعده ها برای خود کاندیدا هم امر مطلوبی نخواهد بود و ورود به این گونه بازی ها بد خواهد بود.
نماینده مردم همدان ضمن اشاره به وعده های یارانه ای انتخابات بیان نمود: نمی گویم همه ولی شاید خیلی از مردم از وعده های یارانه ای عبور کردند، مباحث از یارانه گذشته و یارانه رفع مشکل نخواهد کرد، حال چه یارانه ۵۰۰ هزارتومان بشود چه ۴۰۰ هزارتومان، چون که قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده است. پس معتقدم باید از این حوزه عبور کنند و برای رفع مشکلات حوزه اقتصاد و معیشت مردم با نگاه به ظرفیت های داخل به راهکارهای قابل تحقق توجه نمایند.
فلاحی بیان نمود: رهبر معظم انقلاب اشاره فرموده بودند که حالا نیازهای واقعی مردم حوزه های فضای مجازی و سیاست خارجی نیست، بلکه اقتصاد است، پس باید برنامه افراد در این عرصه مورد تاکید باشد، به غیر از حوزه اقتصاد حوزه های دیگر هم این گونه است و برنامه ها و وعده ها باید قابل تحقق باشد، این قابل تحقق نبودن باعث ایجاد بدبینی میان مردم می شود.
منبع:

1400/03/17
12:36:20
0.0 / 5
834
تگهای خبر: آموزش , برنامه , رهبری , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام