ادعای جدید عنابستانی:

سرباز راهور به دروغ ادعا كرد سیلی زده ام

سرباز راهور به دروغ ادعا كرد سیلی زده ام

به گزارش پارلمان ایران دات کام باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس در مورد شکایت پلیس راهور از او به علت ادعای سیلی زدن به سرباز راهور توضیح داد.علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حدود ۵ ماه است برای ماجرای سیلی زدن به سرباز راهور به علت حفظ حرمت نیروی انتظامی سکوت کرده ام، اظهار داشت: قصد مصاحبه ای نداشتم، اما، چون این سکوت من باعث تعبیر و برداشت های نامناسب شده درباره اش توضیح می دهم.
وی افزود: در حادثه ای که رخ داد ما وارد خط ویژه خیابان نشدیم و راننده ام بدون اجازه گرفتن از من تصمیم گرفته بود از خط ویژه برود، متاسفانه سرباز راهور به علت خستگی یا هر مورد دیگر برخورد نامناسبی با راننده داشت و بعد با من هم به گونه نادرستی رفتار کرد.
عنابستانی اظهار نمود: اشتباه بنده این بود که از خودرو پیاده شدم، از سرباز خواستم توهین نکند و برخورد مناسب داشته باشد که متاسفانه باردیگر سرباز توهین کرد و من هم او را به عقب هُل دادم و گفتم توهین کردن کار خوبی نیست.
نماینده سبزوار اظهار نمود: اشتباه عنابستانی سیلی زدن به سرباز درحال انجام وظیفه نبود بلکه هُل دادن سربازی بود که توهین کرد و این دو مبحث با هم تفاوت بسیاری دارد.
وی بیان نمود: برای همان اشتباه عذرخواهی کردم و هم اکنون هم بابت آن عذرخواهی می کنم، اما بعداً سرباز ادعا کرد که سیلی خورده که ادعای غلطی است. او هم توهین کرد و هم برای پوشاندن توهینش ادعا کرد که سیلی خورده است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: همان موقع از او برای ادعای دروغ و توهینش شکایت کردیم که البته چیز جدیدی هم نبود. در مقابل هم آنها شکایتی بابت سیلی زدن داشتند. بعد از از بحث و جدل در خیابان افسر راهور در صحنه حاضر شد. وظیفه افسر راهور بازکردن مسیر است، اما او هم توهین کرد و علاوه بر آن مسیر را هم باز نکرد که فیلم هایش موجود است و نزد مقامات قضایی است. ما از آن افسر شکایت کردیم.
عنابستانی خاطرنشان کرد: برای سرباز و افسر راهور قرار مجرمیت صادر شد و نیروی انتظامی هم از من بابت هشت عنوان شکایت نمود که برای همان عنوان اتهامی هل دادن قرار جلب به دادرسی صادر شده و به دادگاه رفته است.
وی توضیح داد: بعضی از عناوین اتهامی به بنده سو استفاده از موقعیت، تمرد در مقابل مامور و ضرب و شتم مامور است که برای همه این ها قرار منع تعقیب صادر شده جز مورد هل دادن که نباید این کار را انجام می دادم.
27219


منبع:

1400/03/24
23:03:19
0.0 / 5
962
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام