مرادی:

مردم برای نشان دادن اعتراضشان از شرایط اقتصادی با صندوق رأی قهر نكنند

مردم برای نشان دادن اعتراضشان از شرایط اقتصادی با صندوق رأی قهر نكنند

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: با انتخاب فردی اصلح از طرف مردم، دولت جدید کاستی های دولت قبل را جبران خواهدنمود.


احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات، درباره تاثیر این مشارکت بر زندگی مردم، بیان کرد: ما در کشوری زندگی می نماییم که خود مردم انقلاب کردند و یک جامعه جدید را شکل دادند و ساختاری جدید به نام جمهوری اسلامی را ایجاد کردند. از شروع انقلاب تا به امروز نیز مردم در تمام صحنه های اجتماعی و سیاسی حضور داشتند و پای نظام و انقلاب خود ایستادند.
ایشان سپس اظهار نمود: اوج حضور مردم در تشییع پیکر حاج قاسم بود که ما دیدیم همه اقشار جامعه با هر نگاه و تفکری و از هر سنی در صحنه حضور بهم رساندند و وحدت و انسجام ملی را به تصویر کشیدند.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: امروز مردم از مسئولان و دولتمردان گله مند هستند و می گویند در این سال ها وضعیت اقتصادی آنان بهبود نیافته و با مشکلات بیکاری نیز روبرو شده اند، اما این که برای نشان دادن اعتراض از شرایط، در انتخابات شرکت نکنند کارساز نیست. مردم باید برای تعیین سرنوشت چهارسال پیش روی خود پای صندوق های رای حاضر شوند.
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اشاره کرد: مردم همیشه به دنبال تغییر شرایط و کوشش برای ایجاد وضعیتی بهتر هستند. تجربه ثابت کرده اگر فردی که روی کار بیاید نتواند مطالبات مردم را محقق کند، مردم آن فرد را کنار خواهند گذاشت. از مردم تقاضا داریم با مشارکت در انتخابات در تعیین سرنوشت چهار سال پیش رو سهیم باشند.
مرادی در آخر اضافه کرد: مردم می توانند بوسیله نمایندگان مجلس و نمایندگان شوراها مطالبات و اعتراضات خودرا به گوش مسئولان برسانند. ان شاءالله با انتخاب فردی اصلح از طرف مردم، دولت جدید کاستی های دولت قبل را جبران خواهدنمود. رییس جمهور آینده نیز باید اهتمام کند از وزرایی جوان و کارآمد در ساختار اداری خود استفاده نماید.1400/03/25
22:20:05
0.0 / 5
840
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳