سلیمی:

انسجام و همدلی لازم برای شروع به كار دولت جدید وجود دارد

انسجام و همدلی لازم برای شروع به كار دولت جدید وجود دارد

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: رییس جمهور منتخب باید فارغ از دید سیاسی و جناحی و به دور از حواشی کابینه خودرا از افراد توانمند و متخصص تشکیل دهد تا شاهد حل مشکلات مردم و چشیدن طعم عدالت باشیم.


اصغر سلیمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت کنار رفتن رقابت های انتخاباتی و شروع همدلی برای حل مشکلات کشور، بیان کرد: با وجود تبلیغات گسترده ای که دشمنان انقلاب به راه انداختند و هدفشان مشارکت حداقلی مردم در انتخابات بود، ما دیدیم که مردم با وجود مشکلاتی که امروز با آن مواجهند در پای صندوق های رای حاضر شدند و پای نظام و انقلاب خود ایستادند.
ایشان سپس اظهار نمود: ضمن تبریک به آقای رییسی انتظار می رود که از این پس انرژی و وقت خودرا برای انجام کارهای جهادی در جهت تحقق مطالبات مردم صرف کند. باید از تمام ظرفیت های کشور، افراد توانمند، نخبگان و متخصصان بهره برد تا بتوانیم مشکلات را حل نماییم.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید فارغ از دید سیاسی و جناحی و به دور از حواشی رییس جمهور منتخب کابینه خودرا از افراد توانمند و متخصص تشکیل دهد تا شاهد حل مشکلات مردم و چشیدن طعم عدالت و رفاه باشیم. خدایی نکرده نباید اجازه داد تا افرادی که در ستادها همکاری داشتند از دولت سهم خواهی کنند و بدون تخصص وارد دستگاه اجرائی شوند.
ایشان سپس اشاره کرد: تبریک رقبای انتخاباتی به رئیس جمهور منتخب و همین طور دیدار آقای روحانی و رییسی در نخستین ساعات اعلام نتایج نشان میدهد که انسجام و همدلی لازم وجود دارد و زمینه کار برای دولت منتخب برقرار است. باید با تشکیل کابینه ای قوی به دور از دید های سیاسی در جهت حل مشکلات مردم گام برداشت تا مردم نیز طعم آرامش و رفاه را بچشند.1400/03/30
13:58:20
0.0 / 5
969
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳