واکنش ها به معاون اولی محمد مخبر

واکنش ها به معاون اولی محمد مخبر

به گزارش پارلمان ایران دات کام ایسنا نوشت: با انتصاب محمد مخبر بعنوان معاون اول رئیس جمهوری، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صفحات شخصی خود در توییتر به این مورد واکنش نشان دادند.


روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری، طی حکمی محمد مخبر را بعنوان معاون اول رئیس جمهوری منصوب نمود. برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در توییتر این انتصاب را تبریک گفته و آنرا اقدامی خجسته خواندند که در زیر می خوانید: سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان:
«انتخاب ⁧‫دکتر مخبر‬⁩ فرزند خوزستان قهرمان، به عنوان معاون اول رئیس جمهور اقدامی خجسته است. مخبر، بیشتر از آنکه چهره ای سیاسی باشد مدیری محرومیت زدا، عملیاتی و ⁧‫کارآفرین‬⁩ است. اداره دولت در این شرایط احتیاج به مدیرانی مجرب دارد که رئیس جمهور گام اول را درست و محکم برداشت.» علیرضا شهبازی نماینده نهاوند:
«جناب آقای دکتر مخبر،
‏انتصاب شایسته جنابعالی را بعنوان معاون اول رئیس جمهور تبریک عرض می نمایم.
‏با شناخت قریب به ۳۵ سال از جنابعالی و موفقیت شما در مسئولیت های پیشین، یقین دارم در این مسئولیت منشأ اثر و سبب تحول، توسعه، پیشرفت و بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهید شد.» محمد کعب عمیر نماینده شوش:
«با توجه به شرایط حساس کشور و ضرورت برون رفت از برخی معضلات پیچیده اقتصادی و اجتماعی، احتیاج به استفاده از ظرفیت مدیریتی دلسوزان و نخبگان کشور در دولت ایران قوی‬⁩ توسط رئیس جمهور محترم است. انتخاب فرزند ⁧‫خوزستان‬⁩ آقای مخبر دزفولی در جایگاه معاون اول نوید بخش فصل تازه ای در آینده ایران عزیز است.» احمد نادری نماینده تهران:
«دکتر محمد مخبر یکی از مدیران موفق سالهای اخیر کشور است که منشاء خدمات زیادی در حوزه های مختلف بوده است.
‏انتصاب ایشان به عنوان معاون اول، اتفاق مبارکی است که می تواند منشاء اثرات مثبتی در قوه مجریه و کشور باشد.
‏برای ایشان و همه همکارانشان آرزوی توفیق دارم.» احسان ارکانی نماینده نیشابور:
«دکتر ⁧‫مخبر‬⁩ را از زمانیکه مدیرکل ستاد اجرایی خراسان رضوی بودم به عنوان یک مدیر راهبردی، جامع، اخلاق مدار، جوان گرا و دارای قدرت سازماندهی بالا می شناسم. حضور ایشان در جایگاه ⁧‫معاون اول‬⁩ رئیس جمهور، انتخابی بسیار شایسته و امیدوارکننده است. برای دکتر ⁧‫مخبر‬⁩ آرزوی توفیق روزافزون دارم.» مجتبی یوسفی نماینده اهواز:
«‏برای ایرانی قوی باید دولتی قوی تشکیل داد و شرط دولت قوی بهره مندی از توانایی نخبگان کارآزموده است. آقای ⁧‫مخبر‬⁩ فردی پر تلاش است که سالها برای خودکفایی و در راه خدمت به ایران جهاد علمی کرده اند. تبریک به ⁧‫ایران‬⁩ و تبریک به ⁧‫فرزند خوزستان، به امید ⁧‫ایران قوی‬⁩.» سید نظام الدین موسوی نماینده تهران:
«سالیان متمادی است دکتر محمد مخبر دزفولی را به مدیریت جهادی و تحول خواهانه، صداقت و ولایتمداری می شناسم. بی هیچ غلو و اغراقی حضور دکتر مخبر در جایگاه معاون اول آیت الله رئیسی، هم لنگر اطمینان و آرامش برای افکار عمومی و نخبگان و هم موتور محرکه دولت در راه پیشرفت و خدمت خواهد بود.» سید محسن دهنوی نماینده تهران:
«انتصاب دکتر محمد ⁧‫مخبر‬⁩ بعنوان معاون اول رئیس جمهور، نشان از عزم جدی دولت سیزدهم برای حل مشکلات اقتصادی کشور دارد. با درایت این مدیر توانمند و قاطع، امیدمان به اصلاح ساختارهای معیوب دستگاههای اجرایی افزایش پیدا کرد. با ادامه ی همین رویکرد در سایر انتصابات، صنعت باردیگر جان می گیرد.» 2727

1400/05/18
23:47:30
0.0 / 5
901
تگهای خبر: حكم , خدمات , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳