این ۳ نماینده در جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی غایب بودند

این ۳ نماینده در جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی غایب بودند

مهر نوشت: نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان با امضای نامه ای خطاب به هیئت رئیسه خواهان رأی گیری برای رأی اعتماد به وزرا بصورت مخفی و با ورقه شدند.محسن زنگنه اعلام نمود: نمایندگان با امضای نامه ای خطاب به هیئت رئیسه خواهان رأی گیری برای رأی اعتماد به وزرا بصورت مخفی و با ورقه شدند.
وی اضافه کرد: طبق ماده ۱۲۲ بخشنامه، رأی گیری برای وزرای پیشنهادی باید با ورقه صورت گیرد، اما به سبب شیوع بیماری کرونا احتمال دارد که رأی گیری برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی بصورت الکترونیکی صورت گیرد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اشاره کرد: در بخشنامه داخلی تاکید شده است در موارد مربوط به انتخاب وزرا باید رأی گیری با ورقه و بصورت مخفی باشد، چون تعارض منافع سبب می شود که نمایندگان برخلاف تمایل اصلی خود رأی بدهند.
زنگنه اظهار داشت: هیئت رئیسه مجلس اعلام نموده است در جلسه ای این مساله را بررسی و اعلام نظر خواهدنمود.
گفتنی است، محسن زنگنه در ابتدای جلسه بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی مبادرت به جمع آوری امضا از نمایندگان کرد. غیبت ۳ نماینده در نشست علنی امروز مجلس
بنابه گزارش فارس، اسامی غائبین و متأخرین شروع جلسه علنی امروز (شنبه ۳۰ مرداد) مجلس شورای اسلامی از طرف هیأت رئیسه قرائت شد که این اسامی عبارت است از:
حسین حاتمی
مهدی روشنفکر
سید جلیل میرمحمدی میبدی
۲۷۲۱۹

1400/05/30
13:33:17
0.0 / 5
896
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام