بهروزی فر:

اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی نیازمند آمار دقیق است

اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی نیازمند آمار دقیق است

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قانون مالیات بر خانه های خالی اشکالی ندارد و در این رابطه دقت شده، اما اطلاعات دقیقی در این خصوص وجود ندارد که باید اطلاعات و آمار دقیقی در این راستا دریافت شود.


خلیل بهروزی فر در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با اجرائی نشدن قانون مالیات بر خانه های خالی بیان کرد: قانون اشکالی ندارد و در این رابطه دقت شده، اما اطلاعات دقیقی در این خصوص وجود ندارد که باید اطلاعات و آمار دقیقی در این راستا دریافت شود.
وی در ادامه اشاره کرد: روزنه هایی در این رابطه وجود دارد که بطور معمول برخی می کوشند بوسیله آنها فرار کنند تا کسی متوجه نشود که چه تعداد واحد مسکونی و چه برج هایی خالی است که این اطلاعات باید دقیق باشد که بتوان قانون را اجرا کرد.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همین طور نظارت بر قانون در صورت وجود اصلاحات دقیق و شفافیتی که باید در این راستا وجود داشته باشد مساله مهمی است که در این خصوص مردم می توانند کمک کنند و بوسیله مراجعی که به آنها اعلام شده این اطلاعات دقیق را به آن مراجع انتقال دهند و همین طور بوسیله مشاورین املاکی که با سامانه کار می کنند هم می شود این اطلاعات را دریافت کرد.
بهروزی فر اشاره کرد: در صورتیکه این اطلاعات کامل و دقیق شود، با نظارتی که دستگاه های نظارتی خصوصا مجلس انجام می دهند، مطمئنا قانون به خوبی اجرا و عملی خواهد شد، چون هر آنچه در قانون پیش بینی شده باید برمبنای مر قانون به آن عمل شود.1400/07/17
11:39:36
0.0 / 5
916
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام