مشروح مذاكرات جلسه دوم كمیسیون طرح حمایت از حقوق كاربران فضای مجاز

جلسات کمیسیون ویژه طرح پشتیبانی از حقوق کاربران فضای مجازی بصورت زنده پخش می شود

جلسات کمیسیون ویژه طرح پشتیبانی از حقوق کاربران فضای مجازی بصورت زنده پخش می شود

مذاکرات جلسه امروز کمیسیون مشترک پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کابردی فضای مجازی بصورت زنده بوسیله درگاه اینترنتی خبرگزاری خانه ملت پخش می شود.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، دومین جلسه کمیسیون طرح پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کابردی فضای مجازی با حضور ۱۷ نفر از اعضا بصورت علنی با پخش زنده انجام شد.
اعضای کمیسیون در جلسه امروز به بررسی، تدوین و تصویب موادی از بخشنامه داخلی کمیسیون پرداختند. در این بررسی ها تا ماده ۳ بخشنامه کمیسیون مشترک به تصویب رسید.
عنوان اصلی طرح(حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کابردی فضای مجازی) روزها، ساعات و شرایط برگزاری جلسات عادی و فوق العاده کمیسیون، حدنصاب تعداد نمایندگان برای تشکیل جلسات و رای گیری ها و شرایط پوشش خبری جلسات کمیسیون همچون مباحثی بود که کمیسیون در جلسه امروز خود به آن پرداخت.
بر اساس ماده ۴ بخشنامه داخلی کمیسیون، خبرگزاری خانه ملت و صدا و سیما این اجازه را دارند که مذاکرات جلسات کمیسیون را بصورت زنده پخش نمایند اما باتوجه به اینکه تصویب این ماده تا جلسه بعدی کمیسیون مراعا ماند. هنوز مشخص نیست که آیا رسانه ها و جراید داخلی دارای مجوز مجلس هم می توانند در جلسات کمیسیون حاضر شوند و یا خیر.
منبع:

1400/07/28
10:01:36
0.0 / 5
921
تگهای خبر: تصویب , خدمات , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴