عذرخواهی نماینده انقلابی مجلس به خاطر انتشار تصاویر جنجالی

عذرخواهی نماینده انقلابی مجلس به خاطر انتشار تصاویر جنجالی

ایسنا نوشت: رییس شورای اجرائی اتحادیه بین المجالس جهانی( IPU ) ضمن ارائه توضیحاتی درباره حضورش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و تماشای بازی فوتبال بین دو تیم رئال مادرید و سویا اظهار داشت: این برنامه و بازدید از شهر در شب پیش از آن تنها برنامه جانبی بود که در این سفر داشتم و در عین حال اگر موجب رنجش مردم عزیزمان شده، عذرخواهم.احمد نادری نماینده تهران در صفحه توییتر خود درباره حضورش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نوشت:
«بارها موضوعات مختلف را همینجا به مردم توضیح داده ام.
درخصوص توییت قبلی هم طبق همین رویه عرض می کنم که بنده بعنوان رییس شورای اجرائی اتحادیه جهانی بین المجالس مجلس، در این سفر هر روز ساعت هشت بامداد تا هشت شب در پنل ها و نشست های مختلف حضور داشتم که گزارش آنها در توییت های قبلی قابل مشاهده می باشد.
دیشب ساعت ۹ شب و پس از اتمام جلسات باتوجه به این که در دوره دانشجویی هم گاهی بازی های لیگ اروپا را باتوجه به رویکرد های مردم شناختی دنبال می کردم، از این فرصت در آخر برنامه کاری روزانه استفاده کردم و بر اساس گزارش های قبلی از جلسات و برنامه ها که منتشر کردم، این مورد را هم به اشتراک گذاشتم، چونکه مسئله ای برای پنهان کردن از مردم وجود ندارد.
این برنامه و بازدید از شهر در شب پیش از آن تنها برنامه جانبی بود که در این سفر داشتم و در عین حال اگر موجب رنجش مردم عزیزمان شده عذرخواهم.

از این به بعد هم همچنان خودم را مقید به ارائه گزارش فعالیت ها و برنامه ها می دانم.»
بامداد امروز نادری عکسهایی از حضور خود به همراه رحیم زارع نماینده آباده و حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برای تماشای بازی بین دو تیم رئال مادرید و سویا منتشر نمود و نوشت: از نزدیک و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، برد زیبای رئال مادرید در مقابل سویا را شاهد بودم. مدتهای مدید بود که ورزشگاه نرفته بودم. کاش وقت بود تا مردم نگاری طرفداران رئال را انجام می دادم. بسیار منظم، جدی، متعصب و خونگرم بودند. هیچ نشانه ای از وندالیسم (خرابکاری) ندیدم.
نادری به همراه علی نیکزاد نایب رئیس مجلس و رحیم زارع نماینده آباده و مرتضی آقاتهرانی نماینده تهران جهت شرکت در یک صد و چهل و سومین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) به مادرید پایتخت اسپانیا سفر کرده است.
23219

1400/09/09
11:45:31
0.0 / 5
938
تگهای خبر: برنامه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵