نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس:

در مسافرت ریاست جمهوری به لرستان باید توجه ویژه ای به حوزه زنان و خانواده شود

در مسافرت ریاست جمهوری به لرستان باید توجه ویژه ای به حوزه زنان و خانواده شود

به گزارش پارلمان ایران دات کام لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مسافرت ریاست جمهوری به لرستان باید توجه ویژه ای به حوزه زنان و خانواده شود.


فاطمه مقصودی امروز ۱۷ آذرماه در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: حوزه زنان بعنوان نیمی از جامعه از پویایی خوبی برخوردار می باشند که با عنایت به جمعیت و دیگر شاخصهای موجود باید در حوزه بودجه و برنامه ریزی ها دیده شوند.
وی خاطرنشان کرد: سفر رئیس جمهور به لرستان می تواند منشأ خیر و برکات برای استان باشد که با برنامه ریزی انجام شده و سفر جداگانه معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به لرستان و شهرستان بروجرد می توانیم در مورد توانمندی ها و مشکلات این حوزه اقدامات گسترده ای داشته باشیم.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس تصریح کرد: با عنایت به وضعیت اقتصادی استان، زنان بی سرپرست و بد سرپرست هم از وضعیت بسیار بدی برخوردار بوده که علاوه بر برنامه های پیش رو باید با برنامه ریزی ویژه ای در این عرصه گام برداریم.
مقصودی افزود: زنان در خیلی از حوزه ها دوشادوش مردان در تلاش بوده و سهم بسزایی در پیشبرد کشور و اقتصاد خانوار دارند که از این رو می بایست در همه جوانب و برنامه ریزی ها از این قشر حمایت شود.
منبع:

1400/09/18
12:49:14
0.0 / 5
927
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳