رحیمی جهان آبادی:

بخش خصوصی، غایب بزرگ سیاست خارجی ماست

بخش خصوصی، غایب بزرگ سیاست خارجی ماست

به گزارش پارلمان ایران دات کام یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: مطالبه مردم از مجلس و وزارت خارجه حل مشکلات معیشتی و اقتصادی است؛ بنابراین باید با نگرش ملی و همکاری بین قوا و تأمین منافع ملی این خواسته را محقق نماییم.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، جلیل رحیمی جهان آبادی در نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با روسای نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه اظهار نمود: بخش خصوصی، غایب بزرگ سیاست خارجی ماست.
وی افزود: اگر نگرش آسیایی، تنش زدایی منطقه ای و جهانی و امور اقتصادی را سه محور سیاست خارجی دولت جدید بدانیم، باید توجه و بهره گیری از بخش خصوصی، ارتباط با دولت ها به جای شبه دولت هایی که توان بستن هیچ قرارداد و تعهدی در مقابل ما را ندارند و استفاده از دیپلماسی پارلمانی و عمومی را در سیاست خارجی بعنوان محورهای مهم و اساسی مورد توجه قرار دهیم.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در انتها اظهار نمود: مطالبه مردم از مجلس و وزارت خارجه حل مشکلات معیشتی و اقتصادی است؛ بنابراین باید با نگرش ملی و همکاری بین قوا و تأمین منافع ملی این خواسته را محقق نماییم.
منبع:

1400/09/26
23:33:39
0.0 / 5
1010
تگهای خبر: دولت , مجلس , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام