یك عضو كمیسیون آموزش:

با مدیریت خوب و رعایت پروتکل ها میتوان آموزش های حضوری مدارس را ادامه داد

با مدیریت خوب و رعایت پروتکل ها میتوان آموزش های حضوری مدارس را ادامه داد

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن اشاره به ورود سویه جدید کرونا به کشور ابراز عقیده کرد که با مدیریت خوب و رعایت پروتکل ها میتوان آموزش های حضوری مدارس را ادامه داد.


حجت الاسلام احمد حسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به اعلام رسمی ورود سویه امیکرون به کشور و نگرانی خانواده ها برای برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری بیان نمود: تا بحثی در مورد ویروس کرونا مطرح می شود نباید سریعا به سمت تعطیلی کلاس های حضوری رفت، در کلاس های حضوری مدارس پروتکل ها به خوبی حفظ می شود و مشکلی را شاهد نبودیم.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان نمود: گاها مسائلی مطرح می شود مبنی براینکه که در فلان مدرسه خیلی از دانش آموزان به کرونا مبتلا شدند، در حالیکه این گونه نیست، در این زمان از شرایط کلاس ها بازدید میدانی داشته ام، برای مثال روز گذشته از خیلی از دبیرستان ها و هنرستان ها بازدید کردم و شاهد بودم که پروتکل ها به خوبی رعایت می شود، حدود ۹۳ هزار کلاس درس زیر ۱۶ نفر جمعیت دارند، با رعایت پروتکل ها در یک کلاس زیر ۱۶ نفر مشکلی ایجاد نخواهد شد.
فلاحی همینطور تصریح کرد: شاید سویه امیکرون سرایت بیشتر و سریع تری داشته باشد، ولی تلفات پایینی دارد، باآنکه میتوان با همین مراقبت ها هم از سرایت ها جلوگیری کرد.
نماینده مردم همدان در مجلس خاطرنشان کرد: طبق نظرات کارشناسی، صدمه تعطیلی آموزش حضوری کمتر از صدمه کرونا نبود، دانش آموزان ما در این زمان از خیلی آموزش ها و مباحث تربیتی بازماندند و بازگشت آنها به کلاس های حضوری خیلی سخت است، بر همین مبنا معتقدم با مدیریت خوب و رعایت پروتکل ها می توانیم آموزش های حضوری را ادامه دهیم.
منبع:

1400/09/29
10:01:47
0.0 / 5
975
تگهای خبر: آموزش , طرح , مجلس , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام