نایب رئیس كمیسیون انرژی تاكید كرد

قیمت بنزین در لایحه بودجه ۱۴۰۱ تغییری نمی کند

قیمت بنزین در لایحه بودجه ۱۴۰۱ تغییری نمی کند

به گزارش پارلمان ایران دات کام نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیچ بحثی در مورد افزایش قیمت بنزین در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مطرح نشده است.


احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به بعضی از نقاط قوت لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، بیان نمود: لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ بر مبنای تشریفات قانونی از جانب رئیس جمهور به مجلس تحویل داده شد و الان مراحل بررسی آن بر مبنای آیین نامه داخلی مجلس درحال سپری شدن است. دولت پیشنهادات خوبی را در بحث قیمت نفت، تأمین گاز و فروش نفت در چارچوب لایحه بودجه عرضه کرده و مقرر است در جلسه هفته جاری کمیسیون انرژی هم مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد تا بتوانیم یک تعادلی در این عرصه برقرار نماییم.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، در ادامه اظهار نمود: در بحث قیمت حامل های انرژی هم هیچ افزایش قیمتی در مورد بنزین در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مطرح نشده است و قرار نیست افزایشی هم داشته باشد.
مرادی با اشاره به اینکه از دیگر موارد مثبت لایحه بودجه توجه به تأمین نیازمندی های مردم است که باید در مجلس هم مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: یکی از نقاط قوت بودجه کم کردن ردیف های بودجه است. با تجمیع بعضی از ردیف ها امکان نظارت بیشتر فراهم گشته است، بدین ترتیب دست نظارت برای مدیران باز خواهد شد تا هر بخش در چهارچوب تعیین شده هزینه های خویش را انجام دهد.
منبع:

1400/10/04
12:55:30
0.0 / 5
898
تگهای خبر: دولت , طرح , فروش , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱