انتظارات نماینده كرمان از سفر رئیس جمهور به این استان

انتظارات نماینده كرمان از سفر رئیس جمهور به این استان

به گزارش پارلمان ایران دات كام نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه بیشتر از ۱۰ درصد جمعیت استان كرمان اتباع خارجی هستند، اظهار داشت كه این مورد شرایط خاصی را برای مردم به وجود آورده كه لازم است به آن توجه گردد.به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در اخطار جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با استناد به بند ۹ اصل سوم قانون اساسی در مورد مباحث مربوط ایجاد امكانات اظهار داشت: ضمن خیرمقدم به رئیس جمهور كه مقرر است فردا به استان كرمان سفر كند باید بگویم كه آقای رئیس جمهور انتظار است كه در این سفر موضوعات اساسی استان مورد نظر قرار گیرد. اصلی ترین مبحث استان بحث اتباع خارجی است. بیشتر از ۱۰ درصد جمعیت استان كرمان را اتباع خارجی تشكیل داده و شرایط خاصی برای مردم بوجود آورده اند. هیچ خبری از این مصوبات نه در مسافرت قبلی شما بوده و نه دراین سفر.

نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی بیان كرد: امسال در شهر كرمان آب جیره بندی بوده است انتظار می رود در مبحث حل مشكل آب عقد قرارداد آب آشامیدنی از خلیج فارس نهایی شود.

پورابراهیمی همینطور با انتقاد از وضعیت جاده ای و با اشاره به وضعیت راه آهن كرمان به مبحث كشاورزی حوزه انتخابیه خود هم اشاره نمود و اظهار داشت: سال قبل و امسال در مورد كمبود محصولات كشاورزی مشكلاتی داشتیم كه لازم است توجهات لازم صورت گیرد.
1398/08/19
21:11:12
5.0 / 5
4964
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵