دولتمردان باید سفر کنند تا مشکلات مردم را حضوری ببینند

دولتمردان باید سفر کنند تا مشکلات مردم را حضوری ببینند

کرمان رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضورمان را در کنار مردم لازم می بینیم.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، مرتضی آقاتهرانی بامداد امروز 18 دی در مراسم بزرگداشت روز رفسنجان در تالار خیام دانشگاه ولیعصر (عج) این شهر عنوان کرد: ورودی که به کرمان داشتیم چندمین استان است که سر می زنیم امیدواریم بتوانیم با مردم بیشتر همراه شویم؛ کمیسیون فرهنگی افتخار می کند بیشتر با اهل فرهنگ نشست و برخاست داشته باشد تا مشکلات را بهتر درک کند و در اتاق های دربسته تصمیم نگیرد.
وی اظهار داشت: روز گذشته موفق به زیارت مزار سردار شهید حاج قاسم شدیم افتخار اسلام و اهل اسلام است چه رسد به کرمان و ایران. امروز هم نمایشگاه خیلی خوبی برگزار شده که بتوانیم این دستاوردهای مردم رفسنجان آشنایی پیدا نماییم. ظاهر مادی و معنوی هنر باید دیده شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: حضور خیران و میزان وقفی که در این شهرستان صورت گرفته بسیار جالب توجه است.
وی ضمن اشاره به سفرهای کمیسیون فرهنگی خاطرنشان کرد: حضورمان را در کنار مردم لازم می بینیم؛ خوشحالیم که نماینده رفسنجان بسیار فعال است و این سفر به مناسبت خوبی در روز رفسنجان انجام شده است.
وی ضمن اشاره به مکتب شهید سلیمانی اظهار داشت: این مکتب حرف دارد و باید تبیین شود.
آقاتهرانی خاطرنشان کرد: حوزه های علمیه باید قوی عمل کرده و طلبه امروزی تربیت کنند؛ هم اکنون سوال جوانان با گذشته فرق دارد و در اصل مبانی اسلام است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: از دولتمردان خواستیم در سفرها همراه ما باشند و در جاهای مختلف حضور پیدا کنند، نقاط ضعف و صدمه ها را احصا و تا آخر امروز مصوباتی مطرح شو؛ همینطور تاکید می کنم ما پای کار می ایستیم تا این مصوبات اجرایی شوند.1400/10/18
20:36:32
0.0 / 5
437
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام