رجایی:

صنایع به بهانه تأمین انرژی مازوت می سوزانند

صنایع به بهانه تأمین انرژی مازوت می سوزانند

به گزارش پارلمان ایران دات کام نماینده مردم لنجان در مجلس از آلودگی هوای شهر لنجان در استان اصفهان انتقاد نمود و اظهار داشت: صنایع بخصوص صنایع بزرگ به بهانه تأمین انرژی در کشور به سوزاندن مازوت روی آورده اند.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسین رجایی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود نسبت از آلودگی هوای شهر لنجان انتقاد نمود اظهار داشت: هیچ چیز بالاتر از سلامت مردم نبوده و برای ما اهمیت ندارد.
صنایع بزرگ کشور به سوزاندن مازوت روی آورده اند نماینده مردم لنجان در مجلس مدعی شد: متأسفانه صنایع به بهانه تأمین انرژی بخصوص برای صنایع بزرگ در کشور به سوزاندن مازوت روی آورده اند و این کار سبب شده هوای شهرهای صنعتی همچون شهرستان لنجان غیرقابل قبول باشد.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در انتها اظهار داشت: بارها به رئیس سازمان محیط زیست و مسؤلان استان تذکر دادم و شخص رئیس جمهور هم دستور خیلی خوبی در این رابطه دادند اما متأسفانه مسؤلان ذیربط گوش شنوایی ندارند. اگر مقرر است هزینه ای داده شود باید برای سلامت مردم باشد نه صنایع که از هر طریقی می توانند مشکلاتشان را حل کنند.
منبع:

1400/10/23
11:52:28
0.0 / 5
801
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲