بازدید هیاتی از نمایندگان تهران از منطقه 2 پایتخت

بازدید هیاتی از نمایندگان تهران از منطقه 2 پایتخت

پارلمان ایران دات کام: سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران به ارائه توضیحاتی درباره نظارت میدانی هیاتی از نمایندگان تهران از منطقه 2 پایتخت پرداخت.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا توضیح داد: بنده به همراه مرتضی آقا تهرانی نماینده تهران، معاون فرمانداری تهران و شهردار منطقه ۲ بازدیدی از این منطقه داشتیم که نشست جمع بندی آن در مسجد امام صادق(ع) تشکیل شد.
به گفته وی ساماندهی دستفروشان گذر ستارخان تا چهارراه خسرو و همین طور ساماندهی دلالان ارز از فلکه اول تا دوم صادقیه و همکاری با پلیس امنیت جهت جمع آوری آنها از مصوبات ابتدایی این جلسه بود. همین طور قرار شد شهرداری منطقه ۲ تهران امورات تعاونی سازمان نقشه برداری کشور را پیگیری کند، عملیات ترمیم و بازسازی در بلوار شهدای صادقیه بر طبق قول جناب شهردار می بایست تا اختتام خرداد سال آینده صورت گیرد.
خضریان با اعلان اینکه قرار شد در شورای تامین بررسی های لازم جهت نصب کیوسک نیروی انتظامی در محدوده فلکه اول تا فلکه دوم صادقیه صورت گیرد، عنوان کرد: همین طور قرار شد اداره آب و فاضلاب با مجوز شهرداری تا آخر سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۸ هزار انشعاب فاضلاب را اجرائی کند و متعهد گردید امورات پیمانکاری را بصورت مناقصه عمومی واگذار کند تا از ایجاد انحصار و رانت جلوگیری شود. همین طور قرار شد شهرداری منطقه ۲ و فرمانداری تهران از محل ارزش افزوده و تملک دارایی ها جمعا مبلغ ۲۰ میلیارد تومان جهت بازسازی مدارس در حال تخریب منطقه با اولویت مدرسه های برادران شهید جهانی نسب و شهید بهشتی هزینه شود.
وی افزود: همین طور قرار شد شهرداری تهران ظرف یک هفته درباب عقب نشینی باشگاه نفت واقع در محله طرشت، مکاتبات لازم را انجام دهد تا این اقدام با ورود فرمانداری تهران و همکاری شهرداری تا آخر سال ۱۴۰۱ صورت گیرد.
خضریان در آخر اظهار داشت: پیرو مطالبات مردمی جهت پشتیبانی از کارهای فرهنگی مسجد امام جعفر صادق(ع) که از مساجد قدیمی محله صادقیه است، قرار شد شهرداری منطقه ۶ عدد باند صوتی تا سقف یک صد میلیون تومان را خریداری و نصب کند، همین طور باتوجه به عدم دید مناسب مسجد امام جعفر صادق(ع) از حاشیه خیابان، قرار شد طرح زیباسازی از محل بودجه شهرداری در طرح بازسازی بلوار شهدای صادقیه اجرا شود.
منبع:

1400/11/13
10:05:48
0.0 / 5
1022
تگهای خبر: طرح , فروش , مصوبات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳