نماینده مردم نطنز در مجلس:

دولت تضمین مالی بدهد لایحه رتبه بندی معلمان اجرا می شود

دولت تضمین مالی بدهد لایحه رتبه بندی معلمان اجرا می شود

اصفهان نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی باید چگونگی تامین مالی اجرای لایحه رتبه بندی معلمان را بررسی کند و تصمیم نهایی را با دولت در بین بگذارد.رحمت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا درباره آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان، اظهار نمود: لایحه رتبه بندی معلمان در مرحله ای است که اگر دولت تضمین مالی آنرا بدهد، اجرا می شود و شورای نگهبان اشکالات این لایحه را بیان کرده و در این مرحله باید دولت اعتبار لازم برای اجرای این طرح را تامین کند تا لایحه رتبه بندی معلمان اجرا شود.

وی اضافه کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی باید چگونگی تامین مالی این طرح را بررسی کند و تصمیم نهایی را با دولت در بین بگذارد. معتقدم تمام بخش ها و قشرهای جامعه باید مورد توجه قرار گیرند تا از نظر معیشتی مشکلات مردم حل شود.

نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس، اشاره کرد: آموزش زیربنای هر کشوری است و معلمان در جوامع مختلف از شأن و اعتبار ویژه ای برخوردار می باشند و نباید دغدغه مالی داشته باشند. حقوق دریافتی آنان باید متناسب با شرایط جامعه باشد و اگر امکانات و منابع لازم برای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان در نظر گرفته شود مشکلات معیشتی آنان حل می شود.
1400/11/16
13:07:19
0.0 / 5
447
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱