عضو كمیسیون بهداشت مجلس:

مردم نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند

مردم نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند

لرستان عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت: مردم نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند.


یحیی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: پیک ششم توسط امیکرون صورت گرفت و باتوجه به سرایت پذیری بالای سویه جدید کرونا سفارش می شود باید طبق معمول از تجمعات جلوگیری کرد.
وی اشاره کرد: یکی از راه های پیشگیری که بسیار مورد تاکید بوده و مردم باید به آن توجه ویژه داشته باشند واکسیناسیون است.
ابراهیمی اظهار داشت: افرادی که تا حالا مبادرت به واکسیناسیون مقابل این ویروس نکرده اند هرچه سریعتر برای این کار اقدام نمایند.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس اشاره کرد: کسانی که دز اول را دریافت کرده اند برای دز دوم مراجعه و کسانی که تا حالا اصلاً مراجعه نکرده اند برای دریافت دز اول واکسن اقدام نمایند.
ابراهیمی افزود: رعایت پروتکلهای بهداشتی که بحث فاصله گذاری اجتماعی، شست وشوی مکرر دست ها و استفاده از ماسک است.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر جلوگیری از تجمعات، افزود: با این کار کاهش مبتلاشدن به بیماری کرونا را اساسا شاهد خواهیم بود.
وی بیان کرد: با توجه به این که این بیماری مجازی فوقانی تنفسی را درگیر می کند هم اکنون آمار فوتی سه رقمی شده است و متاسفانه باز شاهدیم مردم رعایت نمی کنند.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس با اشاره به ساده انگاری مردم، اضافه کرد: پیش از هر پیک یک مرحله ساده انگاری بیماری را پشت سر می گذاریم و وقتی همه گیری اتفاق می افتاد اهتمام می نماییم رعایت نماییم درصورتی که پیش از گسترش بیماری باید رعایت نماییم.1400/11/29
22:46:23
0.0 / 5
705
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام