قالیباف :

عده ای برای گرفتن پست، حاضرند شخصیت و هویت خودرا از بین ببرند

عده ای برای گرفتن پست، حاضرند شخصیت و هویت خودرا از بین ببرند

پارلمان ایران دات کام: ایلنا نوشت: رییس مجلس اشاره کرد: برخلاف فضای دفاع مقدس، منیّت اساس کار برخی شده و در این فضا عده ای برای گرفتن پست، حاضرند شخصیت و هویت خودرا از بین ببرند.محمدباقر قالیباف ظهر امروز دوشنبه در مراسم تجلیل از فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان قوه مقننه ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان، اظهار داشت: بدون شک همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خودرا مدیون ایثارگران و شهدای ایران اسلامی می دانند.
وی با اشاره به فضای اخلاقی، معنوی و صداقت حاکم بر جبهه ها گفت: در دوران دفاع مقدس اعتماد در حد اعلای آن بود، دو رزمنده ای که یکدیگر را نمی شناختند و دارای قومیت متفاوت بودند، باوری یکسان داشتند و اعتماد، صفا، گذشت و صمیمیت کامل را شاهد بودیم.
رئیس قوه مقننه با اعلان اینکه در دوران دفاع مقدس هیچ کس «من» نبود و همه به تمام معنا «ما» بودند و کسی چیزی را برای خود نمی خواست و از اساس چیزی از جنس سیستم های اداری وجود نداشت، اشاره کرد: روزی با شهید سلیمانی درباب شرایط فعلی صحبت می کردیم. می گفت سرزمین دوران دفاع مقدس قطعه ای از بهشت بود و گذشت، برادری و انسجام وجود داشت.
قالیباف افزود: اما امروز گاهی می بینیم که حتی آبروی افراد در محیط های اداری ارزشی ندارد و شأن مردم در این محیط ها رعایت نمی شود؛ چونکه برخلاف فضای دفاع مقدس، منیّت اساس کار برخی شده و در این فضا عده ای برای گرفتن پست، حاضرند شخصیت و هویت خودرا از بین ببرند.
وی با تاکید بر این که دلیل عوض شدن موقعیت ارزش ها و ضد ارزش ها، جای بحث دارد، اشاره کرد: دلسوزان انقلاب که سلامتی، جوانی، برادران، پدران و هم رزمان خودرا در دوران دفاع مقدس از دست داده اند، حق دارند برای این شرایط غصه بخورند و حق دارند از این غصه دق کنند.


بیشتر بخوانید: جانشین فرمانده کل سپاه: عیسی شریفی تا وقتی عضو سپاه بود تخلف نداشت؛پرونده اش مربوط به دوره شهرداری است قالیباف عیسی شریفی را لو داد؟ / روزنامه قالیباف باید از مردم عذرخواهی کند یک چهره اصول گرا: تطهیر قالیباف بوسیله بهتان زدن به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سپاه ناجوانمردانه است


منبع:

1400/12/17
11:07:00
0.0 / 5
548
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام