بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین در محکومیت تجاوز به مسجدالاقصی

بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین در محکومیت تجاوز به مسجدالاقصی

پارلمان ایران دات کام: دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت تجاوز صهیونیست ها به مسجدالاقصی اطلاعیه ای صادر کرد.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:
«دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ادامه تجاوز و هتک حرمت مسجد الاقصی توسط صهیونیست ها را به شدت محکوم می نماید. امروز وضعیت وخیم سرزمین های اشغالی اقتضی می کند همه ملت ها و آزادیخواهان جهان این توطئه شوم صهیونیست ها مقابل مقدسات اسلامی و مسیحی که در سایه سکوت و انفعال مجامع بین المللی و حقوق بشری و خیانت اشکار و خبیثانه برخی سران عربی درحال انجام هست را محکوم نمایند.
صهیونیسم جهانی و دولت راست افراطی صهیونیستی با هدف تشکیل حکومت نژادپرست یهودی و بنای هیکل واهی سلیمان در مکان مسجد الاقصی تلاش دارد تا فلسطین و هویت ملت فلسطین را در سرزمین های اشغالی محو کند. صهیونیست ها باید از خواب خرگوشی بیدار شوند و فکر نکنند در سایه نرمال سازی روابط با برخی کشورهای عربی می توانند حقوق مشروع ملت فلسطین و ملت های اسلامی و مسیحی در قدس شریف و مسجد الاقصی را از آنها سلب و غصب نمایند.
رژیم صهیونیستی مستأصل باید بداند مقاومت و ملت فلسطین و جوانان سرزمین های اشغالی و منطقه بیش از هر زمان دیگر برای دفاع از مسجد الاقصی و رهایی سرزمین های اشغالی آماده هستند.
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن هشدار جدی به عواقب و نتایج این تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی بار دیگر از مجالس اسلامی و جهان و سازمان های مردم نهاد می خواهد تا با محکومیت تجاوزات و جنایت های رژیم اشغالگر قدس، از ادامه هتک حرمت مسجد الاقصی که می تواند سبب تنش و چالش در تحولات منطقه ممانعت نمایند.»1401/02/16
12:35:35
0.0 / 5
339
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام