نماینده اصولگرای مجلس:

اشکالی ندارد، فرزندان مسئولین به کشورهای غیرمتحاصم روسیه، چین و هند بروند

اشکالی ندارد، فرزندان مسئولین به کشورهای غیرمتحاصم روسیه، چین و هند بروند

آفتاب نیوز نوشت: نوروزی می گوید: حضور حدود ۴ هزار نفر از فرزندان مسئولین در خارج از کشور حقیقت داردحسن نوروزی، نماینده اصولگرای مجلس اظهار داشت: حضور حدود ۴ هزار نفر از فرزندان مسئولین در خارج از کشور حقیقت دارد. از اول انقلاب بخش عظیمی از این ها در خارج از کشور هستند و ما هم اعتقادمان این است که حضور دارند. نباید فرزندان مسئولین در کشورهایی که متخاصم هستند، حضور داشته باشند طبیعتاً از آنها سو استفاده خواهد شد و درست نیست؛ ازاین رو ما همواره گفتیم که حضور فرزندان مسئولین در خارج از کشور چیزی جز خسران برای انقلاب اسلامی نخواهد بود. نوروزی اضافه کرد: بعنوان قوه مقننه با طرح «قانونِ نظارت بر اموال و سفرهای مسؤلان با ضمانت اجرایی» به حضور فرزندان مسئولین در کشورهای متخاصم ورود می نماییم، اما بیشتر شورای امنیت باید از نظر امنیتی آنرا بررسی کند چون که خیلی از افرادی که آنجا رفتند، کارشان مفید نبوده است. بعنوان مثال بگوییم فقط برای تحصیلات رفته اند، بهرحال همان علم و دانش در ایران هم وجود دارد، بنابراین این قبیل سفرها خیلی مثبت ارزیابی نمی شوند.بیشتر بخوانید:

امام جمعه دزفول: در دانشگاه ها با ایجاد ناامیدی در نخبگان، آنها را به مهاجرت از کشور ترغیب می کنند آقای رییسی؛ ولی اکنون شمایید که می توانید سرنوشت خلقی را بنویسید

وی گفت البته کشورهای دیگری مانند روسیه، چین و یا هند هستند که با ما غیرمتخاصم هستند و اشکالی ندارد فرزندان مسئولین به آن کشورها بروند و تحصیل کنند، اما حضور فرزندان ما در کشورهایی که در جنگ های جهانی و... با ایران درگیر بودند، خطرآفرین است.

۲۱۲۲۰

1401/03/08
23:01:41
0.0 / 5
326
تگهای خبر: طرح , قوه مقننه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام