نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس:

وزارت دفاع لایحه جامع بازنشستگان نیروهای مسلح را عرضه نماید

وزارت دفاع لایحه جامع بازنشستگان نیروهای مسلح را عرضه نماید

پارلمان ایران دات کام: فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد نمود که لایحه جامع بازنشستگان نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع تهیه و به مجلس ارائه شود.


ابراهیم عزیزی در جلسه مدیران کانون بازنشستگان و مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان فارس با امیر گودرزی جانشین سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح کشور که در شیراز برگزار شد، اظهار داشت: برای خدمات رسانی بهتر به بازنشستگان نیروهای مسلح، پیشنهاد مشخص ما این است که لایحه جامع بازنشستگان نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع به مجلس ارائه شود تا در قالب این لایحه، خدمات رسانی به این عزیزان نظام مند، منطقی و متناسب با شأن آنها باشد.
به نقل از دفتر نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، عزیزی با اعلان اینکه آمادگی کامل در مجلس جهت بررسی و تصویب چنین لایحه ای وجود دارد، اضافه کرد: متأسفانه طی دو سال قبل لایحه ای در این خصوص به خانه ملت نیامده است.
عزیزی اشاره کرد: مسائل در رابطه با بازنشستگان همچون درمان، تسهیلات، مسکن و... در قالب یک لایحه جامع خدمات رسانی قابل حل و فصل است پس انتظار داریم وزارت دفاع هر چه زودتر این لایحه را ارائه کند.
نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همین طور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: مجموعه های اقتصادی وابسته به وزارت دفاع نیز باید سهم بازنشستگان نیروهای مسلح را در استخدام ها و تسهیلات رفاهی ببیند.
عزیزی در آخر نیز اظهار داشت: برای حل مشکلات بازنشستگان نیروهای مسلح، بانکها و دستگاههای اجرائی را نیز در استان پای کار خواهیم آورد.
لازم به ذکر است این جلسه به دعوت ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس واقع در شیراز انجام شد.
در ابتدای این جلسه میرزایی مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان فارس و مدیران کانون بازنشستگان نیروهای مسلح در استان، مسایل، مطالبات و مشکلات خودرا با امیر گودرزی مطرح نمودند.
منبع:

1401/03/18
23:55:14
0.0 / 5
317
تگهای خبر: تصویب , خدمات , طرح , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام