نماینده مجلس:

از مردم حوزه های انتخابیه، ناسزا و نقد می شنویم

از مردم حوزه های انتخابیه، ناسزا و نقد می شنویم

خانه ملت نوشت: نماینده بردسکن و کاشمر در مجلس اظهار داشت: خواهش می کنم در ۶۰ روزه فرصت طلایی کشاورزان که در گذشته هفته ای ۴ ساعت با قطع برق مواجه بودند اما اخیراً قطعی برق آنها به هفته ای دو مرتبه و هر مرتبه هم بیشتر از ۷ ساعت رسیده است مورد رسیدگی قرار بگیرد چونکه این مورد سبب افزایش نارضایتی ها می شودحجت الاسلام جواد نیک بین در جلسه علنی چهارشنبه مجلس و در جریان رسیدگی به طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور در تذکری تصریح کرد: این روزها که ما نمایندگان به حوزه های انتخابیه رجوع می نماییم از مردم ناسزا، نقد و نکاتی قابل تامل می شنویم.
وی با اشاره به اینکه «۱۰ خرداد تا ۲۰ مرداد هر سال زمان طلایی کشاورزان است»، اظهار نمود: در روزهایی که زمان طلایی کشاورزان است و کشاورز فقط در این زمان می تواند محصول خویش را به بازار برساند و بدهی زمین هایش را انجام دهد، وزارت نیرو یک تصمیم غلط گرفته است؛ زمانی که کشاورز برای جابجایی یا کف شکنی یا تمدید پروانه چاه رجوع می کند، قدرت دیماند آنها را کم می کنند و وقتی این قدرت کم شود، بابت اضافه دیماند، هزینه زیادی بر کشاورز تحمیل می شود.


بیشتر بخوانید:
انتقاد تند نماینده مجلس از وزیر صمت / سه وزیر دیگر «پاستور»، زیر ذره بین «بهارستان» رئیس فراکسیون روحانیت مجلس: بانک ملی، نگهبان نداشته که صندوق امانات را بردند؟ / دزدها پنج شنبه وارد بانک شدند و مسئولین مربوطه دوشنبه فهمیدند؟


این نماینده مجلس همینطور با اشاره به اینکه «همه دولت ها به لطف خدا جراح شدند و جراحی می کنند» تصریح کرد: اگر مبحث کاهش دیماند ادامه پیدا کند، کشاورزان که این روزها صنعت غذایی کشور در دست آنهاست با خاک یکسان می شوند و این مورد سبب ایجاد نارضایتی آنها می شود؛ بنابراین خواهش می کنم در ۶۰ روزه فرصت طلایی کشاورزان که در گذشته هفته ای ۴ ساعت با قطع برق مواجه بودند اما اخیراً قطعی برق آنها به هفته ای دو مرتبه و هر مرتبه هم بیشتر از ۷ ساعت رسیده است مورد رسیدگی قرار بگیرد چونکه این مورد سبب افزایش نارضایتی ها می شود. گرچه دولت آقای رئیسی درحال پشتیبانی از محرومان است اما تقاضا دارم که به وزارت نیرو در این حوزه تذکر داده شود.
۲۱۲۲۰

1401/03/27
13:51:47
0.0 / 5
295
تگهای خبر: دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام