سخنان عجیب دو فعال سیاسی موافق طرح حجاب

سخنان عجیب دو فعال سیاسی موافق طرح حجاب

به گزارش پارلمان ایران دات کام هم میهن نوشت: اکرمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: اگر خانمی در خیابان خودش را عرضه بکند هیچ راننده و عابر پیاده ای نمی تواند چشمانش را کنترل کند و خود به خود تصادف می شود.
حسینی کیا؛ نماینده کرمانشاه اظهار داشت: ساختار مرد با ساختار زن فرق می کند شما تابحال دیدید که کسی کلاغ را در قفس بکند و به خانه ببرد؟ نه! ولی بلبل و مرغ عشق را فراوان (در قفس) می بینید. وی افزود: دشمن دنبال این است که فضای غبار آلودی به وجود بیاید که دست و پای آهوها بسته باشد و گرگ ها رها شوند.
عملکرد گشت ارشاد خیلی ضعیف است باید خیلی قاطع تر برخورد کند. قانون است، چرا در مهریه فریاد زنان بلند است اما در اینجا همه تان (زنان) لال هستید.
همچنین، سید رضا اکرمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: برخی افراد حجاب و عفاف را رعایت نمی کنند چون برای خود شخصیت قائل نیستند وخودشان را حراج می کنند.
اگر خانمی در خیابان خودش را عرضه بکند هیچ راننده و عابر پیاده ای نمی تواند چشمانش را کنترل کند و خود به خود تصادف می شود.
هر چیز گران بهایی را در پوشش قرار می دهند، طلافروشی ها مثل میوه فروشی هاست؟ جواهرات را در ویترین می فروشند نه این که مثل موز و انگور بدون هیچ پوششی عرضه کنند.

بیشتر بخوانید: نماینده مجلس: مردم بهترین مبلغین عفاف و حجاب هستند/ برخوردهای قهرآمیز ناشی از بی مبالاتی ۳۲ نهاد متولی است واکنش به عدم ارائه برخی خدمات به کم حجاب ها/ سخنگوی دولت: مخالفیم۲۱۲۲۰


منبع:

1401/04/22
08:46:33
0.0 / 5
309
تگهای خبر: خدمات , دولت , طرح , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام