ذوالنوری :

اگر جنگ شود، ۱۱۰ هزار منطقه موشکی اسرائیل را آتش باران خواهد شد

اگر جنگ شود، ۱۱۰ هزار منطقه موشکی اسرائیل را آتش باران خواهد شد

رسا نیوز نوشت: نماینده قم در مجلس با اشاره به اینکه اگر نظام سیاسی بخواهد ماندگاری داشته باشد باید در منطقه خود حضور فعالی نشان دهد، اضافه کرد: جمهوری اسلامی تمام تلاش خویش را برای حضوری فعال در منطقه به کار گرفته است.حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی شامگاه شنبه در جلسه نشست سیاسی تبیین آخرین وضعیت غرب آسیا و اجلاس سه جانبه که در سالن جلسات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انجام شد با اعلان اینکه وقتی صحبت از یهود می شود متبادر به ذهن اسرائیل و صهیونیسم است اما این سه در بعضی از امور با هم اشتراکات و افتراقاتی دارند، اظهار داشت: صهیونیست ها یکی از علایم ظهور را شکل گیری دولت یهود می دانند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با ابراز اهداف سفر روسای جمهور ترکیه و روسیه به ایران اظهار نمود: نقش جمهوری اسلامی در معادلات منطقه ای بسیار پر رنگ می باشد چونکه یک سر شکست های آمریکا و اسرائیل در منطقه ایران است.
حجت الاسلام ذوالنوری با اعلان اینکه اگر نظام سیاسی بخواهد ماندگاری داشته باشد باید در منطقه خود حضور فعالی نشان دهد، اشاره کرد: جمهوری اسلامی تمام تلاش خودرا برای حضوری فعال در منطقه به کار گرفته است.
وی افزود: اگر روزی جنگی در بگیرد زمینهای محور مقاومت شکافته خواهد شد و ۱۱۰ هزار منطقه موشکی اسرائیل را آتش باران خواهدنمود.


بیشتر بخوانید: پاسخ تند سخنگوی سپاه به تهدید ضدایرانی اسرائیل: اگر دست از پا خطا کنید...

1401/05/02
23:15:47
0.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳