قالیباف :

کارنامه امنیتی، عالی اقتصادی، خجالت زده مردم هستیم

کارنامه امنیتی، عالی اقتصادی، خجالت زده مردم هستیم

ایلنا نوشت: قالیباف اظهار داشت: دستاورد و کارنامه امنیتی ما عالی است و کارنامه دفاعی و امنیتی خودرا با افتخارسر دست می گیریم هرچند باید بپذیریم که در زمینه اقتصادی کارنامه قابل قبولی نداریم و خجالت زده مردم هستیم.رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات سربازان گم نام امام زمان (عج) در مقابله با توطئه ها و اقدامات دشمنان اشاره کرد: پس از سال ها تقابل نظامی و امنیتی دشمنان با جمهوری اسلامی در بحث بقا و امنیت کشور با وجود اتفاقاتی که هر کدام می توانست کشوری را از پای در بیاورد، اما دستاورد و کارنامه امنیتی ما عالی است هرچند در بعضی بخش ها نظیر عرصه اقتصادی کارنامه قابل قبولی نداریم.
در نشست وزیر و تعدادی از مدیران حقوقی وزارت اطلاعات با اشاره به اینکه این جمع، جمعی است که نقش موثری در امنیت کشور دارد ضمن تقدیر از اقدامات سربازان گم نام امام زمان (عج) در مقابله با توطئه ها و اقدامات دشمنان، اظهار داشت: اگر خدای نکرده امنیت به هر شکلی خدشه دار شود زندگی مردم هم در بعد معنوی و هم مادی مبتلا به اختلال می شود به ویژه امنیت پایدار در منطقه ای که کانون بحران هاست.


بیشتر بخوانید: قالیباف: اقتصاد ما آلوده به ریاست و ربا و جنگ با خداست / مجلس، روزهای آینده تغییر قانون بانک مرکزی را کلید می زند چرا قالیباف به سوپرانقلابی ها حمله می کند؟/ دعوا بر سر رسیدن به پاستور است

وی با اشاره به اقدامات امنیتی و نظامی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه و مقابل جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد: برخلاف ادعاهای برخی انقلابی های پشیمان شده، واقعیت این است که منطق انقلاب ما فرهنگی بود و اساسا برگ برنده ما این بود که هیچ مسئله امنیتی نداشته باشیم، اما طراحی دشمن به نحوی بود که از همان ابتدا، انقلاب اسلامی را در عرصه های مختلف امنیتی و نظامی درگیر کرد.
وی اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان به ویژه آمریکا و اسراییل مطمئن بودند که در مقابل قدرت فرهنگی ملت ایران قدرتی ندارند و بر طبق حساب و کتابی که انجام دادند تصورشان این بود که می توانند کار ما را در جنگ تحمیلی تمام کنند، اما مجاهدت مردم ایران این تصور آنها را باطل کرد.
وی افزود: امروز و از پی سال ها تقابل نظامی و امنیتی دشمنان با جمهوری اسلامی، در بحث امنیت کشور با وجود اتفاقاتی که هر کدام می توانست کشوری را از پای در بیاورد، اما دستاورد و کارنامه امنیتی ما عالی است و کارنامه دفاعی و امنیتی خودرا با افتخارسر دست می گیریم هرچند باید بپذیریم که در زمینه اقتصادی کارنامه قابل قبولی نداریم و خجالت زده مردم هستیم.
وی در ادامه با اشاره به جنگ اقتصادی که مقابل ملت ایران درجریان است اظهار داشت: بر طبق گزارش هایی که به دست ما می رسد، عرصه طراحی شده مقابل ایران صحنه واقعی یک جنگ است و بصورت جزیی در بخش های مختلف دشمن در حال رصد و ضربه زدن به حوزه های اقتصادی کشور است.
وی همین طور از جنگ شناختی و رسانه ای به عنوان دومین عرصه نبرد دشمن با ملت ایران نام برد و اظهار داشت: در این جنگ دشمن درحال اجرای سناریویی است که هدف آن از بین بردن امید مردم به ویژه جوانان و القای حس بن بست به آن هاست.
وی اضافه کرد: اگر همه بخش های کشور دارای انسجام باشند و یک اولویت را دنبال کنند باتوجه به ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد، در یک برنامه مدون میان مدت می توان ثبات اقتصادی را در کشور ایجاد کرد به نحوی که مردم این تحول را به خوبی احساس کنند.
رئیس قوه مقننه اشاره کرد: برای مقابله با جنگ شناختی و رسانه ای که در جریان است ما به جهاد تبیین نیاز داریم و برای موفقیت در بخش های مختلف و حل مشکلات مختلف کشور نیازمند جهاد تصمیم نیزهستیم.


217

1401/05/07
13:39:44
0.0 / 5
319
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴