چهره هفته سلفی نمایندگان با سیل

چهره هفته سلفی نمایندگان با سیل

به گزارش پارلمان ایران دات کام انتخاب چهره هفته در خبرآنلاین، کنشی در عرصه چهره ها و رسانه ها است.


این انتخاب بر محور چهره هایی است که بیشترین بحث و نقد و نظر را به سمت خود جلب می کنند و در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، ارزش های خبری بالایی را به خود اختصاص می دهند. در این میان تابحال به چهره های ویژه زیر پرداخته شده است: استاد احمد مهدوی دامغانی قریبی در غربت؛ از فیلادلفیا تا مشهدالرضا حجت عبدالملکی| وعده ها و ادعاها، خانه ای روی آب حسن عباسی دکترین دهان باز و ذهن بسته مازیار – شهره – لرستانی تولدی در پنجاه وشش سالگی؛ شهره به مازیار حسن روحانی یک سال سیاست ورزی، خارج از پاستور
چهره این هفته خبرآنلاین: نمایندگان مجلس
این هفته به دنبال رخدادهای تلخ سیل در کشور، چند تن از نمایندگان مبادرت به حضور در مناطق سیل زده کردند و در خلال این بازدیدهای نمایشی، تصاویر یادگاری شان توسط روابط عمومی هایشان در رسانه ها منتشر گردید.
انتشار این عکس ها باعث بازخوردهای منفی و اعتراض های فراوان کاربران شبکه های اجتماعی، نخبگان و مردم شد. در این میان چند تن از کارشناسان به نقد و تحلیل حضور نمایشی این چهره ها و بهره برداری پوپولیستی آنها از رنج مردم پرداختند. یادداشت های مکتوب و صوتی کارشناسان به شرح زیر تقدیم شده است: یادداشت صوتی دکتر فریبرز ناطقی الهی، بنیانگذار مقاوم سازی و مدیریت بحران در ایران:
بشنوید اقدام غیرحرفه ای شهردار تهران، نمایندگان مجلس و رئیس جمهور در بحران سیل یادداشت صوتی دکتر مهدی زارع، استاد مدیریت بحران و عضو وابسته فرهنگستان علوم ایران:
بشنوید مدیران پاچه گِلی چه نقشی در مدیریت بحران سیل دارند؟ یادداشت صوتی دکتر سیدحسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاری ایران:
بشنوید رفتارهای نخ نمای مسؤلان در بحران سیل و تمسخر مردم یادداشت میرزاعلی آیت اللهی، کنشگر اجتماعی:
آب گل آلود سیل و مردم فریبی مسئولان یادداشت سیدعبدالجواد موسوی، نویسنده و روزنامه نگار:
ما نمانیم و عکس ما ماند یادداشت نوید لطیفی، کنشگر سیاسی:
سیاستمداران گل آلود


منبع:

1401/05/11
11:54:28
0.0 / 5
292
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳