باقرزاده:

تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگری مخابرات صورت گیرد

تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگری مخابرات صورت گیرد

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد که وزیر ارتباطات تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگری مخابرات را دنبال کرده و حقوق بازنشستگان شرکت مخابرات هم تضییع نشود.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، علی اصغر باقرزاده در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس با قدردانی از امدادگران هلال احمر برای کمک رسانی در سیل اخیر در تذکری اظهار داشت: دولت ساماندهی و تعیین تکلیف امدادگران هلال احمر را هر چه سریعتر انجام دهد. آنها گاها حدود ۲۴۰ ساعت در ماه خدمت می کنند ولی از حداقل حقوق و بیمه محروم هستند.
او گفت که در طرح ساماندهی تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، امدادگران هلال احمر هم تبدیل وضعیت شوند.
باقرزاده در تذکر دیگری با طرح این پرسش که چرا با وجود ابطال مصوبه دولت در کمیته تطبیق، هنوز پرداخت حقوق بازنشستگان تعیین تکلیف نشده است؟ اظهار داشت که باید هر چه سریعتر قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود.
نماینده مردم بابلسر در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: اجرای رتبه بندی معلمان در صدور احکام معلمان باید پیگیری و اجرایی شود تا معلمان عزیز بیشتر از این رنجیده نشوند.
وی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست که تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگری مخابرات دنبال شده و حقوق بازنشستگان شرکت مخابرات هم تضییع نشود.
منبع:

1401/05/11
14:34:05
0.0 / 5
258
تگهای خبر: آموزش , دولت , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳