افرادی که واکسن نزده اند برای انجام فرایند واکسیناسیون اقدام نمایند

افرادی که واکسن نزده اند برای انجام فرایند واکسیناسیون اقدام نمایند

به گزارش پارلمان ایران دات کام، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رعایت پروتکلهای بهداشتی و تکمیل فرایند واکسیناسیون دو گام مهم در راه پیشگیری و کنترل بیماری کرونا به حساب می آید.


حسن لطفی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه متاسفانه باردیگر شاهد افزاش آمار مبتلایان و جان باختگان کرونا به دنبال شیوع سویه جدید این بیماری در سطح کشور هستیم، بر لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی و استفاده از ماسک، تصریح کرد.
وی تصریح کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا تا به امروز کاملا بر مبنای موازین علمی و تخصصی گام برداشته و این امر جای تشکر دارد و لازم است که این نگاه کارشناسانه از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا دنبال شود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: اما نکته مهم این است که باید پروتکلهای بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا با جدیت در سطح جامعه دنبال شود. تجربه نشان داده رعایت پروتکل ها موثرترین راه برای مقابله با این بیماری است. استفاده از ماسک هم در جلوگیری از این بیماری حائز اهمیت می باشد.

کاریک


نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: از طرفی لازم است که بحث واکسیناسیون در کنار رعایت پروتکل ها با جدیت دنبال شود. افرادی که واکسن کرونا را تابحال دریافت نکرده اند لازم است نسبت به دریافت واکسن اقدام نمایند. با رعایت پروتکلهای بهداشتی و تکمیل فرایند واکسیناسیون در راه جلوگیری از این بیماری گام برداشته ایم.


 

1401/05/14
17:39:19
0.0 / 5
49
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام