واکنش قالیباف به بیانیه میر حسین موسوی

واکنش قالیباف به بیانیه میر حسین موسوی

به گزارش پارلمان ایران دات کام، مهر نوشت: رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سایه اتحاد و همدلی همه جریان های مقاومت، با قاطعیت می گوئیم که زوال دشمن غاصب نزدیک تر از هر روزی است.محمد باقر قالیباف در نطق قبل از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۳ مردادماه) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: فرارسیدن روز مقاومت اسلامی که یادآور مقاومت جانانه حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه و شروع فصل جدیدی از مبارزه با رژیم جنایت کار صهیونیستی بود را گرامی می دارم. وی بیان کرد: جنبش جهاد اسلامی فلسطین در آخرین حلقه از مقاومت اسلامی مقابل جنایتکاران صهیونیست نوید بخش و در هم کوبنده ظاهر شد.
رئیس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: حرکت جهاد اسلامی ثابت کرد که امروز هر بخش از مقاومت اسلامی به تنهایی توانایی در هم کوبیدن عمیق ترین لایه های دفاعی رژیم صهیونیستی و خردکردن اراده آنها را داراست و امروز در سایه اتحاد و همدلی همه جریان های مقاومت، با قاطعیت می گوئیم که زوال دشمن غاصب نزدیک تر از هر روزی است.
قالیباف اشاره کرد: قریب به ۸ دهه تبهکاری و جنایات رژیم صهیونیستی بر هر بیننده منصفی آشکار ساخته است که موجودیت این رژیم درگرو ایجاد ناامنی، اختلاف، ترور، اشغال و جنایت سازمان یافته در سراسر منطقه است.
وی افزود: هر روزی که جهان شاهد جنایت های بیشتری از طرف صهیونیست ها است و نقشه های شوم آنها با هم دستی رژیم های استکباری و ارتجاعی بیشتر برملا می شود، نقش مدافعان سرافراز و پرافتخار حرم با امنیت ایران عزیزمان و ثبات منطقه آشکارتر می شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در ایام ابتدایی جنگ در سوریه و عراق عده ای گرفتار خطای محاسباتی شدند اما هنگامی که واقعیت صحنه با جنایت های دهشتناک داعش عیان شد، به شکلی که حتی کشورهای اروپایی را نگران کرد. هر ایرانی منصفی با سلیقه های سیاسی مختلف به این باور رسید که مدافعان حرم فقط پاسداران حریم دوده عصمت و طهارت نیستند بلکه نگهبان امنیت و ناموس کشور عزیزمان نیز هستند.
رسوایی و بی اعتباری تعرض کنندگان به مدافعان حرم
قالیباف اظهار داشت: به همین جهت تعرض به این قهرمانان ملی که پای جنایت کارانی همچون داعش را از سرزمین کوتاه کردند، خاک پاشیدن به آفتاب است که جز رسوایی و بی اعتباری برای تعرض کنندگان و حامیان آنها نتیجه ای ندارد. ما به این شهدای مظلوم که خودرا فدای مردم ایران و حفظ حریم ایران کردند، افتخار می نماییم و زندگی در امنیت خودرا مدیون آنها می دانیم.


بیشتر بخوانید: واکنش علی مطهری به بیانیه میرحسین موسوی واکنش تلویحی رئیسی به بیانیه میرحسین موسوی واکنش محسن رضایی به بیانیه میرحسین موسوی


۲۱۲۲۰


منبع:

1401/05/23
23:25:19
0.0 / 5
276
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام