در واكنش به اظهارات معاون اول دولت روحانی؛

نوری قزلچه: با جهانگیری هم عقیده هستم

نوری قزلچه: با جهانگیری هم عقیده هستم

به گزارش پارلمان ایران دات کام، رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی روایات انتشار یافته از معاون اول دولت روحانی در رابطه با تصمیمات اقتصادی در دولت قبل را تایید نمود و اظهار داشت: نظراتم خیلی با نقطه نظرات آقای جهانگیری نزدیک است و با ایشان هم عقیده هستم.


غلامرضا نوری قزلچه در گفت و گو با ایسنا در واکنش به بخشی از اظهارات اخیر انتشار یافته از معاون اول دولت روحانی اظهار داشت: در رابطه با اظهارات انتشار یافته از آقای جهانگیری هم تنها می توانم بگویم که در اغلب موارد با صحبت های ایشان هم نظر و هم عقیده هستم. کما اینکه در زمان طرح مبحث حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در مجلس هم مخالفت خویش را با علل متعدد و به طرق مختلف بیان کردم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع بندی اظهار داشت: استدلالات و نقطه نظرات آقای جهانگیری بگونه ای است که حق را به ایشان می دهم.
نوری قزلچه که از او بعنوان نماینده نزدیک به علی لاریجانی رئیس سه دوره قبلی مجلس شورای اسلامی یاد می شود، در واکنش به این که جهانگیری ثابت ماندن نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی را بعنوان پیشنهاد لاریجانی بیان کرده، اظهار داشت: در اینباره اطلاع دقیقی ندارم ولی به هر حال آن زمان برای تصمیم گیری آقای لاریجانی بعنوان رئیس مجلس و آقای روحانی بعنوان رئیس جمهوری حضور داشتند.
منبع:

1401/06/16
10:59:22
0.0 / 5
306
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام