واكنش روح الامینی به فوت مهسا امینی :

من بعنوان پدری داغدار

من بعنوان پدری داغدار

به گزارش پارلمان ایران دات کام، ایسنا نوشت: نماینده تهران در مجلس اظهار داشت: نباید به تحرکات ضد انقلاب، سلطنت طلبان، کموله و منافقین فرصت داده شود.عبدالحسین روح الامینی در جلسه علنی بامداد امروز (سه شنبه) اظهار داشت: در آستانه عضویت ایران در اجلاس شانگهای و نشست مجمع عمومی سازمان ملل عده ای قصد دارند که از فضای پیش آمده درباره ی اتفاق رخ داده برای خانم مهسا امینی سوء بهره گیرند.

روح الامینی افزود: ما به خانواده مهسا امینی تسلیت می گوییم من به عنوان پدری داغدار خانم امینی را مانند دختر خود می دانم اما نصیحت می کنم و تذکر می دهم افرادی که مسائل را پیگیری می کنند از جاده انصاف خارج نشده و جمهوری اسلامی همیشه مظلوم را مظلوم تر نکنند.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: نباید به تحرکات ضد انقلاب، سلطنت طلبان، کومله و منافقین فرصت داده شود. منافقین که در خون ۱۷ هزار شهید ترور شنا می کنند در بعضی تحرکات مهسا بهانه و اصل نظام را نشانه گرفته است به عنوان یک پدر داغدار سفارش می کنم مسیر را از مسیر ضد انقلاب جدا کنید.بیشتر بخوانید: «کمیته حقیقت یاب» فوت مهسا امینی، ضرورت روز برای بازگشت اعتماد عمومی

1401/06/31
17:59:53
0.0 / 5
169
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴