سخنگوی كمیسیون امورداخلی كشور و شوراها:

مجلس منتظر اعلام نظر رسمی پزشکی قانونی در رابطه با علت فوت مهسا امینی است

مجلس منتظر اعلام نظر رسمی پزشکی قانونی در رابطه با علت فوت مهسا امینی است

به گزارش پارلمان ایران دات کام، سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس، تصریح کرد: خانواده مهسا امینی مطمئن باشند که مجلس بر مبنای وظیفه قانونی که دارد با جدیت ابعاد پرونده فوت مهسا را دنبال کرده و حقیقت را به مردم اطلاع رسانی خواهد نمود.


علی حدادی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به آخرین وضعیت پیگیری ابعاد فوت مهسا امینی در کمیته حقیقت یاب مجلس، بیان نمود: بار دیگر به خانواده مهسا امینی تسلیت می گویم. باتوجه به ماموریتی که رئیس مجلس به کمیسیون امور داخلی کشور برای پیگیری ابعاد فوت خانم امینی داد، اولویت اصلی ما بر این شد که بدون هیچ گونه ملاحظه ای ابعاد این پرونده مورد بحث و بررسی قرار گیرد. با دعوت از مسؤلان فراجا و پزشک قانونی و مجموعه های مختلفی که با این پرونده در ارتباط بودند، ابعاد فوت خانم امینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با افراد حاضر در ون صحبت کردیم
وی در ادامه اظهار نمود: ما در بررسی های خود جوانب مختلف را لحاظ کردیم. حتی با افراد دیگری که در ون گشت ارشاد حضور داشتند صحبت کردیم. جمع بندی فعلی نشان داده است خانم مهسا امینی مورد ضرب و شتم قرار نگرفته است. نظریه تخصصی پزشکی قانونی در مورد علت فوت خانم مهسا امینی هنوز اعلام نشده است. ما در مجلس منتظر اعلام نظر پزشکی قانونی هستیم.
نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: پس از اعلام نظر تخصصی پزشکی قانونی در مورد علت فوت، کمیته حقیقت یاب مجلس جمع بندی نهایی و جامعی خواهد داشت و آنرا به استحضار ملت ایران خواهد رساند. خانواده امینی مطمئن باشند که مجلس بر مبنای وظیفه قانونی که دارد با جدیت ابعاد این پرونده را دنبال خواهد نمود. مجلس حقیقت را به خانواده امینی و مردم اطلاع خواهد داد. تابحال بر مبنای جمع بندی صورت گرفته خانم امینی مورد هیچ گونه ضرب و شتمی قرار نگرفته است. اما ما منتظر اعلام رسمی علت فوت از جانب پزشکی قانونی هستیم.
منبع:

1401/07/03
14:25:50
0.0 / 5
162
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴