توضیحات نادری در رابطه با عکس انتشار یافته از وی در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی کار

توضیحات نادری در رابطه با عکس انتشار یافته از وی در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی کار

پارلمان ایران دات کام: به گزارش پارلمان ایران دات کام، یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در رابطه با تصاویر انتشار یافته از وی در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی ارائه نمود.


احمد نادری در گفت و گو با ایسنا در واکنش به انتشار تصاویری از وی در جلسه امروز مجلس جهت بررسی صلاحیت محمدهادی زاهدی وفا گزینه پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امروز عکسی از بنده از جلسه رای اعتماد به آقای زاهدی وفا منتشر گردید که برخی ادعا کردند این تصاویر نشان دهنده مخالفتم با آقای زاهدی وفا بوده و اینکه اصطلاحا باید ایشان «بیفتد» و رای نیاورد.
وی افزود: قضیه این بود که در جریان شمارش آرای در ارتباط با وزیر پیشنهادی گیت ورودی به هیات رییسه بسته بود و برخی از نمایندگان برای کسب اطلاع از نتیجه آرا مقابل جایگاه هیات رییسه تجمع کرده بودند. با عنایت به این که صدا در مجلس زیاد بود، برای پاسخ به سوال نمایندگان در رابطه با نتیجه رای آقای زاهدی وفا مجبور شدم با دست اشاره کنم که آقای زاهدی وفا رای نیاورده و همین اشاره های من را عکاسان منتشر کردند؛ عکسی که بعضی از آن بعنوان اعلام مخالفتم تعبیر کردند.
این عضو هیات رییسه مجلس توضیح داد: مخالفت در مجلس با نشان دادن عدد ۲ و موافقت با نشان دادن عدد ۴ با انگشتان دست اعلام می شود بنابراین نشان دادن حرکات شست به سمت بالا و یا پایین نشان دهنده رای آوردن و یا نیاوردن است.
نادری در انتها و در جمع بندی باردیگر اظهار داشت: عکسی که از بنده انتشار یافته این را نشان داده است که درحال اطلاع رسانی به نمایندگان هستم که آقای زاهدی وفا رای اعتماد را کسب نکرده و اعلام مخالفتم با ایشان نبوده است.
منبع:

1401/07/13
11:00:36
0.0 / 5
346
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام