انتقام زائرین شاهچراغ را می گیریم

انتقام زائرین شاهچراغ را می گیریم

به گزارش پارلمان ایران دات کام، سوال اساسی اینست که کشورهای آمریکا، صهیونیسم، انگلیس و اروپا خائن که دم از حقوق بشر می زنند کجا هستند؟ ظاهرا اینها خفه خون گرفته اند.استکبار جهانی، صهیونیسم بین الملل، کشورهای ارتجاع منطقه و خصوصا عربستان با طراحی سیاست های برانداز طوری برنامه ریزی کرده بودند که بتوانند به صورت ترکیبی به یک نتیجه سریعی در این شلوغی ها و اعتراضات برسند، ولی طبق روال این چهل و سه سال باز هم سرشان به سنگ خورد. بنابراین دست به جنایتی زدند که دل همه را به درد آورد و آن هم تیراندازی و ترور برخی از زائرین در حرم احمد ابن موسی (ع) شیراز (شاهچراغ) بود که حتی خانم ها و بچه های بی پناه را مورد ترور قرارداد. بر مبنای اطلاعات دریافتی تروریست ها اشخاصی خود فروخته بودند که جز پول، چیز دیگری را نمی شناختند. آنان برای تحقق بخشیدن به ایده منحوس خود، پول زیادی دریافت کرده بودند. افراد مذکور تعداد زیادی از خانواده ها را عزادار کردند و همان گونه که بر همگان آشکار است، زائرین بیگناه زیادی همچون زنان و کودکان به شهادت رسیدند.
در این مقطع سوال اساسی اینست که کشورهای آمریکا، صهیونیسم، انگلیس و اروپا خائن که دم از حقوق بشر می زنند کجا هستند؟ ظاهرا اینها خفه خون گرفته اند. بنابراین به همین خاطر سردار سلامی مواضع سپاه را در این مورد مشخص و اعلام نمود وبه آنها اخطار دادند اینطور نیست تصور کنید می توانید ملت ایران را در یک رعب و وحشت و نگرانی نگه دارید و خودتان با خیال راحت راهتان را ادامه دهید و زندگی کنید. قطعا بدانید این مساله جواب داده خواهد شد و اقدامات اساسی صورت خواهد گرفت، اقداماتی که سبب پشیمانی صهیونیست ها، امریکا و ان شاالله کشورهای ارتجاع منطقه خواهد شد.
شاید پرسیده شود در چه مکان، زمان و موقعیتی این اتفاق خواهد افتاد؟ این را هیچ موقع نباید اعلام نماییم، اما بدانند همینطور که تا هم اکنون ودر طول این چهل و سه سال هر روز که گذشته، قوی تر ضرباتمان را بر پیکر دشمنان وارد کرده ایم، بطور قطع این مساله بالاخره نهایی، ضربه وارد خواهد شد. در نهایت بدانند اگر از راه فضای مجازی، هزینه مبالغ کلان، سیاستگذاری و خرید افراد مزدور خارجی فقیر و گرسنه، چنین جنایتی را انجام می دهند، قطعا بدانند عاملان اصلی از انتقام بی نصیب نخواهند ماند. این روزها دیدیم که بالاخره پس از چندین سال، حتی سلمان رشدی هم گرفتار ضربات آزادی خواستار جهان شد و پیکره این شیطان هم مورد برخورد قرار گرفت. در مورد افراد دیگر هم همین منوال ادامه می یابد. ما این مسائل را توطئه ای برای ملت مستحکم و شهید پرور ایران می دانیم و دشمنان بدانند این ملت سربلند ایستاده و مقاوم است و ان شالله ضربات وارده جبران خواهد شد.
*نماینده مجلس یازدهم

216212


1401/08/14
14:25:17
0.0 / 5
202
تگهای خبر: برنامه , حكم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳