روایت نماینده مجلس:

امیرعبداللهیان از آتشسوزی اوین بی اطلاع بود

امیرعبداللهیان از آتشسوزی اوین بی اطلاع بود

به گزارش پارلمان ایران دات کام، ایسنا نوشت: نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر خارجه بیان کرد شبی که اوین آتش گرفت نورسیده خانه شدم، هنوز کتم را درنیاورده بودم که وزیر خارجه آمریکا زنگ زد و گفت ما چهار زندانی در اوین داریم که مقرر است تبادل شود اتفاقی برایشان پیش نیاید.حجت الاسلام جواد نیک بین امروز ۲۶ آبان ماه در مراسم اختتامیه چهاردهمین نشست هم اندیشی سالانه ستاد همکاریهای حوزه علمیه و آموزش و پرورش که در هتل نماز برگزار شد، اظهار نمود: حاصل زندگی من و شما در حوزه و آموزش و پرورش مقرر است آدم شود؛ هیچوقت حاصل پشیمانی نیست. اگر ما می خواهیم آدم تربیت نماییم، تربیت آدم فقط با یک روش است. روش دوم ندارد. پیامبر(ص) پیش از پیامبر شدن، آدم متخلق بود؛ ازاین رو امین شد. اگر ما می خواهیم دین را به کسی بدهیم، ظرفش اخلاق است.
وی اضافه کرد: هم اکنون فصل برنامه و بودجه بوده و پول در کشور بسیار زیاد است. فقط باید پیگیری صورت گیرد. من برای برخی پروژه های منطقی و استانی ۱۶۰ تا ۳۰۰ درصد تخصیص گرفتم و مدیر کلی که آنجا هست با پیگیری شخصی این کار را انجام داد. این احتیاج به ارتباط وپیگیری دارد. در جمهوری اسلامی با پیگیری یک سرباز می تواند سردار شود.
نیک بین بیان نمود: اگر بخواهیم اغتشاشات خیابانی و امثالهم از کشور جمع شود، راهش روح الله است. امام راحل که پس از غیبت صغری مثل و شبیه آن نیامده. کاری کرد و جملاتی اظهار داشت که از جای دیگر گرفته می شد. ایشان فرمود یاران من در قنداق هستند. ما مقصریم؛ من جواد نیک بین مقصرم؛ این آشوب ها و اعتراضات را فرافکنی نکنیم؛ مبحث دشمن و خارج از کشور سر جای خود.
نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر خارجه بیان کرد شبی که اوین آتش گرفت نورسیده خانه شدم، هنوز کتم را درنیاورده بودم که وزیر خارجه آمریکا زنگ زد و گفت ما چهار زندانی در اوین داریم که مقرر است تبادل شود اتفاقی برایشان پیش نیاید؛ من گفتم خبری نیست؛ وزیر خارجه آمریکا ۴۰ دقیقه پیش از این که ما اطلاع داشته باشیم، اطلاع داشت. اوین را خودشان با آدم های خودشان آتش زدند. مهدی هاشمی ۳۰ روز قبل با اصرار درخواست می دهد به بندی برود که همه هستند اما بامداد شبی که می خواهد آتشسوزی شود، درخواست می کند بازگردد همان جایی که بوده است.
وی تصریح کرد: رفتار فقط با افکار قابل تغییر است. با زور و تهدید نمی شود کاری انجام داد؛ همان گونه که رضاخان نتوانست با زورچادر از سر بکشد. برای تغییر رفتارهای انسان احتیاج به تغییر فکرها داریم؛ تغییر افکار هم فقط در سنینی است که شما با آن همکاری و ارتباط دراید. معجون محبت تأثیر می گذارد؛ اگر با محبت ارتباط برقرار نماییم عاشق من و شما می شوند. مدیر موفق بر قلب های آدم ها مدیریت می کند نه جسم ها.
بیشتر بخوانید: فرمانده سپاه: از نگرانی ها و غصه ها اما تدبیر الهی و ایستادگی رهبری خاطرات دل انگیزی دارم / هر کسی صدای بنده را می شنود بداند...

1401/08/29
14:39:53
0.0 / 5
326
تگهای خبر: آموزش , برنامه , پروژه , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام