نماینده مجلس:

قوای سه گانه باید به مطالبات جوانان پاسخ دهند

قوای سه گانه باید به مطالبات جوانان پاسخ دهند

به گزارش پارلمان ایران دات کام، شفقنا نوشت: محسنی بندپی نماینده نوشهر در مجلس کرد: بایستی با هر منتقد یا هر معترضی، در هر لباسی که هستند گفت و گو کرد؛ اعتراضات و نقدها، باید شنیده شود... انعکاس مطالبات به مسئولین، نباید با تخریب اموال جامعه که با سرمایه های این ملت ساخته شده است همراه باشد.محمدعلی محسنی بندپی در مورد لزوم انجام گفت و گوی ملی، اظهار نمود: بایستی با هر منتقد یا هر معترضی، در هر لباسی که هستند گفت و گو کرد؛ اعتراضات و نقدها، باید شنیده شود و بطور قطع این حقی که برای معترضین و منتقدین برای اعتراض وجود دارد به هیچ وجه نبایستی با تنش، نا آرامی، از بین بردن اعتماد که سرمایه هر نظامی هست و همینطور تخریب اموال عمومی همراه باشد.
وی افزود: من فکر می کنم قاطبه معترضین این روزهای ما، جوانان هستند و بر ما بزرگترها و بخصوص اعضای هیات علمی دانشگاه ها و معلمان واجب است که از راه ارتقاء آگاهی های جوانان، راه صحیح مطالبه گری را به آنها اموزش دهیم. ما این روزها دانشجویان ترم یک را در اعتراضات می بینیم یعنی دانشجویی که تازه دبیرستان او تمام شده است و شاید هیچ فعالیت اجتماعی نداشته و حتی جایی آموزش ندیده است که چگونه باید از حق خودش دفاع کند.
بندپی ضمن اشاره به نقش مسئولین و خصوصا سه قوا برای پاسخ به مطالبات جامعه خصوصا جوانان، اظهار داشت: هر سه قوه باید مراقب بوده و برای حل مشکلات و پاسخ به مطالبات جوانان اقدام نمایند چونکه اینها سرمایه ها و آینده سازان کشور هستند.

وی در ادامه با ابراز نگرانی از مهاجرت نخبگان و پزشکان کشور، اظهار داشت: متاسفانه خیلی از نخبگان و تحصیلکردگان و حتی اعضای هیات علمی دانشگاه ها درحال ترک کشور هستند و بارها من در نطق های مختلف عرض کردم که باید به مطالبات انها پاسخ گفت البته این اعتراضات و مطالبات فقط به نخبگان و اعضای هیات علمی محدود نشده است بلکه اقشار مختلف جامعه شامل معلمان، کارمندان، پزشکان و بازنشستگان ما مطالبات گوناگونی دارند که باید شنیده شود ولی انعکاس مطالبات به مسئولین، نباید با تخریب اموال جامعه که با سرمایه های این ملت ساخته شده است همراه باشد.


بیشتر بخوانید:
فعال اصولگرا: از فرار مغزها به مهاجرت کفّاش ها و لحاف دوزها رسیدیم / رئیسی، جای روزی چند سخنرانی و هفته ای چند سفر استانی، چند تصمیم درست کشوری بگیرد


منبع:

1401/09/20
14:57:25
0.0 / 5
284
تگهای خبر: آموزش , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳