مازنی:

انسجام زیادی در اردوگاه اصلاح طلبان وجود دارد

انسجام زیادی در اردوگاه اصلاح طلبان وجود دارد

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو شورای مركزی فراكسیون امید با ابراز امیدواری از این كه شورای نگهبان با شرح صدر بیشتری به پرونده های صلاحیت های كاندیداها رسیدگی كند، اظهار داشت: اگر انتخابات به معنای واقعی رقابتی باشد اصلاح طلبان به فهرست و كاندیدای واحد می رسند.


حجت الاسلام احمد مازنی در گفتگو با ایسنا، در پیشبینی از اضلاع رقابت ها در فضای انتخابات ۹۸، با بیان این كه «تا اعلام اسامی كاندیداهای تایید صلاحیت شده نمی توان پیشبینی دقیقی درباره رقابت های انتخاباتی داشت» اظهار داشت: هم اكنون در ۸ استان شامل ۱۵۷ حوزه انتخابیه، رقابت فقط بین اصولگرایان است. امیدواریم در ادامه راه با رایزنی های انجام شده، شورای نگهبان با شرح صدر بیشتری به پرونده ها رسیدگی كند و اعتراضات مورد پیگیری قرار گیرد. چون در غیر این صورت امكان انتخابات رقابتی در تمامی حوزه ها فراهم نیست.
این عضو فراكسیون امید مجلس اضافه كرد: اگر انتخابات به معنای واقعی رقابتی باشد جبهه اصلاح طلب به فهرست و كاندیدای واحد می رسد چون به بركت رد صلاحیت های گسترده، جریان اصلاحات آن قدر كاندیدا ندارد كه فهرست مختلف عرضه نماید. در مقابل به نظر می آید جریان اصولگر ایی به فهرست واحد نرسد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با این سفارش كه «بزرگان اصولگرا به فهرست واحد برسند»، اضافه كرد: اصولگرایان با رسیدن به فهرست واحد در جهت تحزب و رقابت سیاسی و در راه ارتقای دموكراسی حركت كنند. ما در اردوگاه اصلاح طلبان انسجام بیشتری داریم.
مازنی در انتها با بیان این كه «هنوز تكلیف نمایندگان اصلاح طلب رد صلاحیت شده معلوم نیست» اظهار داشت: از كاندیداها و بزرگان تأثیر گذار در مسائل انتخابات درخواست دارم كه بی تفاوت نباشند و به لابی ها و پیگیری ها ادامه دهند تا ان شاءالله رقابت جدی در انتخابات داشته باشیم.1398/11/05
14:42:28
5.0 / 5
4981
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵