یك عضو فراكسیون ولایی:

سیاست ایران محاكمه آمریكاست نه مذاكره

سیاست ایران محاكمه آمریكاست نه مذاكره

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در واكنش به مصاحبه اخیر وزیر امور خارجه با هفته نامه اشپیگل خطاب به او اظهار داشت: مواظب صحبت كردن خود باشید. سیاست ملت ایران محاكمه با آمریكا است نه مذاكره با او.


به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از ایسنا، عباس گودرزی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكری شفاهی خطاب به وزیر امور خارجه اظهار نمود: متوجه باش كه آمریكا اهل فریب و نقض عهد است. آمریكا حامی اصلی تروریسم است آمریكا دشمن ملت ایران و آزادگان جهان است.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آمریكا ناقض اصلی حقوق بشر بوده و به هیچ یك از قواعد بین المللی پایبند نیست پس در مقابل آمریكا باید از موضع عزت و اقتدار حرف بزنیم.
این عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خطاب به محمدجواد ظریف، اظهار نمود: ایران سرشار از ظرفیت است چشم از بیگانگان بپوشید تا ظرفیت ها را ببینید. سیاست ملت ایران محاكمه آمریكاست نه مذاكره با او. شما وزیر امور خارجه ایران هستید مواظب صحبت كردن خود در شرایطی كه ایران در اوج عزت و آمریكا رو به زوال است، باشید.
به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از ایسنا، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه كشورمان در گفتگو با نشریه اشپیگل در پاسخ به این پرسش كه «آیا شما پس از قتل سردار سلیمانی توسط ایالات متحده، امكان مذاكره با ایالات متحده را منتفی می دانید؟» اظهار داشته بود: خیر. من هیچگاه این احتمال را منتفی نمی دانم كه افراد رویكرد خویش را تغییر دهند و واقعیات را بپذیرند. برای ما فرقی نمی كند كه چه كسی در كاخ سفید حضور دارد. آن چه كه اهمیت دارد، چگونگی رفتار آنها است. دولت ترامپ می تواند گذشته خویش را اصلاح كند، تحریم ها را بردارد و به میز مذاكره بر گردد. ما هنوز در میز مذاكره باقی مانده ایم. آنها طرفی هستند كه میز مذاكره را ترك كرده است. ایالات متحده، صدمه بزرگی به مردم ایران وارد كرده است. روزی خواهد رسید كه آنها باید این صدمه را جبران كنند. ما شكیبایی زیادی داریم.1398/11/07
13:45:04
5.0 / 5
4898
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام