نماینده لنگرود در مجلس تاكید كرد

وزرای كشور و نیرو به گیلان بیایند

وزرای كشور و نیرو به گیلان بیایند

به گزارش پارلمان ایران دات كام ایسنا/تهران نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی وضعیت استان گیلان را بحرانی عنوان و تصریح كرد: جا دارد وزرای كشور و نیرو شخصا در استان حضور یافته و مشكلات را مدیریت كنند.


مهرداد لاهوتی كه الان در منطقه حضور دارد در گفتگو با خبرنگار ایسنا قطع برق را اساسی ترین مشكل شرق گیلان عنوان و اظهار نمود: مدیران كل برق استان توانایی رفع این مشكل را ندارند بنابراین می طلبد وزیر نیرو شخصا در استان حاضر شده و نسبت به رفع قطعی برق اقدام نماید.
وی با تاكید بر اینكه از دو هفته قبل بارش چنین برفی پیشبینی شده بود، خاطرنشان كرد: متاسفانه مجموعه مدیریت بحران استان در این خصوص بسیار ضعیف عمل كرده البته از اقدامات انجام شده تقدیر و تشكر می كنم اما باید تمهیدات بهتر و بیشتری برای مقابله با این بارش از قبل پیشبینی شده، اندیشیده می شد.
لاهوتی با تاكید بر اینكه وضعیت استان و شرق گیلان اصلا مناسب نمی باشد، تصریح كرد: دكل های صدمه دیده برق هنوز تعمیر نشده و این در حال است كه زندگی مردم به برق وابسته است.
وی با اشاره به اینكه راه های روستایی ۱۰۰ درصد بسته است، خاطرنشان كرد: راه های اصلی بازگشایی شده اما راه های فرعی كاملا مسدود است و از مردم روستاها هیچ اطلاعی در دست نیست، نمی دانیم مردم آذوقه و مواد مورد نیاز در اختیار دارند یا خیر؟
به گفته نماینده مردم لنگرود در مجلس، هنوز 65 درصد مشتركان با مشكل قطع برق مواجهند.
نماینده مردم لنگرود با ابراز نگرانی از قطع آب اظهار نمود: متاسفانه آب شرق گیلان كاملا قطع شده و 30 درصد از مشتركان سایر نقاط استان آب وصل است.
لاهوتی در خاتمه با اشاره به بارش یك متری برف در استان اظهار داشت: متاسفانه بعضی از مردم بیشتر از 24 ساعت است كه در راه مانده اند.1398/11/24
01:55:12
5.0 / 5
4575
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام