نوری در مراسم روز درختكاری در مجلس:

حفاظت از محیط زیست باید جزو اولویت های اصلی كشور باشد

حفاظت از محیط زیست باید جزو اولویت های اصلی كشور باشد

به گزارش پارلمان ایران دات كام معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: حفاظت از طبیعت و محیط زیست در هر شرایطی حتی در زمان مبارزه با ویروس كرونا هم باید جزو اولویت های اصلی كشور باشد.


به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از ایسنا، غلامرضا نوری معاون اجرایی رئیس مجلس بامداد امروز (چهارشنبه 14 اسفند ۱۳۹8) به مناسبت فرا رسیدن روز درختكاری، یك اصله نهال را در محوطه فضای سبز مجلس شورای اسلامی غرس كرد.
معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از كاشت این اصله نهال اظهار داشت: حفاظت از محیطزیست و منابع طبیعی به علت نیاز شدید امروز جامعه باید در هر شرایطی مورد توجه قرار بگیرد چون كه آلودگی هوا، وجود ریزگردها و معضلاتی از این قبیل به علت بی توجهی به مباحث محیطزیستی و منابع طبیعی است.
نوری با اشاره به كاشت نمادین نهال در محوطه فضای سبز مجلس، اظهار نمود: حفاظت از طبیعت و محیطزیست در هر شرایطی حتی در زمان مبارزه با ویروس كرونا باید جزو اولویت های اصلی كشور باشد.
وی افزود: امیدواریم روند كاشت نهال در كل كشور به نحوی ادامه پیدا كند كه حتی بحران هایی چون ویروس كرونا هم نتواند آنرا متوقف نماید. چون كه باید در حفظ محیط زیست، منابع طبیعی، توسعه جنگل ها و كاشت درختان مثمر و غیر مثمر اهتمام بیشتری به خرج دهیم.
منبع:

1398/12/15
19:24:17
5.0 / 5
3582
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام