لاریجانی در دیدار وزرای كشور و بهداشت تاكید كرد

هماهنگی صد در صدی همه دستگاه ها در مقابله با كرونا

هماهنگی صد در صدی همه دستگاه ها در مقابله با كرونا

پارلمان ایران دات كام: رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار وزرای كشور و بهداشت، ضمن دریافت آخرین گزارش ملی از روند شیوع كرونا و اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با آن، بر هماهنگی كامل و صد در صدی كلیه دستگاه ها در فاز جدید مبارزه با این بیماری تاكید نمود.


به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از ایسنا، علی لاریجانی با اشاره به لزوم هماهنگی همه دستگاه ها در موضوع مقابله و پیشگیری بیماری كرونا، اظهار داشت: تمام توان مجموعه ها در دولت و دیگر بخش ها می بایست هماهنگ شده و در خدمت كمك به جلوگیری از شیوع و ریشه كنی این بیماری درآید و گزارش اقدامات انجام شده به مردم داده شود.
لاریجانی بررسی های میدانی در استانها و دریافت بهنگام اطلاعات دقیق از نیازمندی های مردم و مراكز درمانی را لازمه تصمیم گیری هماهنگ در مقابله با كرونا دانست و اضافه كرد: تجمیع همه ظرفیت های كشور برای ارائه هر چه روان تر خدمات بهداشتی، درمانی و دارویی، نیازمند دو اصل هماهنگی صد در صدی و سرعت عمل در هر دو سطح ملی و استانی است.
رئیس مجلس، ترمیم و جبران افت شماری از كسب و كارها در كشور به سبب شیوع كرونا را ضروری دانست و اشاره كرد: پشتیبانی از كسب و كارها در شرایط فعلی باید در ستاد اقتصادی دولت پیگیری شده و تمهیدات ویژه و هدفمندی برای آن اندیشیده شود.
وی همین طور باتوجه به احتمال سفر بعضی از شهروندان در این ایام از وزرای كشور و بهداشت خواست تا با همكاری صداوسیما هشدارهای لازم را در این خصوص به مردم عرضه كنند.
همچنین، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر كشور و سعید نمكی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در ابتدای این دیدار، گزارش مشروحی از آخرین تحولات در مورد بیماری كرونا و تدابیر انجام شده در سطح كشور به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه كردند.
منبع:

1398/12/22
23:43:00
5.0 / 5
3808
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام