گودرزی:

تحریم های آمریكا جان مردم ایران را به خطر انداخته است

تحریم های آمریكا جان مردم ایران را به خطر انداخته است

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار نمود: ما برای مقابله با كرونا به اقلام بهداشتی و تجهیزات مراقبتی نیاز داریم كه تحریم ها اجازه تأمین آنرا نمی دهد. اگر هم بتوانیم تأمین نماییم نقل و انتقال پول با مشكل مواجه می باشد بنابراین تحریم های آمریكا جان مردم ایران را به خطر می اندازد.


مسعود گودرزی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: تحریم های آمریكا بر ضد ایران خارج از قوانین و شئونات بشردوستانه است به خصوص در شرایط فعلی كه صدمه های بسیاری را به مردم وارد می نماید. البته كه در خلال سال های گذشته اقدامات مقامات آمریكایی عموما با فشار بر مردم ایران همراه بوده است.
وی با اشاره به ویروس كرونا در دنیا اظهار داشت: این ویروس جان انسان های بسیاری را گرفته و مردم در خطر هستند. بنابراین تهیه اقلام بهداشتی و لباس ها و تجهیزات مراقبتی ضروریست كه ما به خاطر تحریم ها در تأمین آن با مشكل روبرو شده ایم. اگر هم بتوانیم تأمین نماییم نقل و انتقال پول برای وارد كردن این تجهیزات به كشور با مشكل مواجه می باشد. بنابراین ادامه تحریم های آمریكا چیزی جز آزار و اذیت مردم ما نخواهد بود.
این نماینده مجلس با اشاره به مكاتبات مقامات جمهوری اسلامی برای لغو تحریم ها اظهار داشت: انتظار ما از كشورهای مستقل و آزاده آن است كه به تحریم ها پایبند نباشند تا ما بتوانیم با كرونا مقابله نماییم. چون ادامه این روند جان مردم را به خطر می اندازد.1399/01/09
18:47:47
5.0 / 5
3640
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام