كشف و ضبط ۶۰۰ لیتر الكل قاچاق از یك خودرو در ایلام

كشف و ضبط ۶۰۰ لیتر الكل قاچاق از یك خودرو در ایلام

به گزارش پارلمان ایران دات كام مدیركل تعزیرات حكومتی استان ایلام از توقیف خودرو حامل 600 لیتر الكل قاچاق اطلاع داد.به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از اداره كل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حكومتی، علیرضا لطفی اظهار نمود: سواری كه قصد حمل ۶۰۰ لیتر الكل قاچاق، از پل سیمره را داشت با دستور رئیس شعبه تعزیرات حكومتی توقیف شد.

وی اضافه كرد: در حین اجرای گشت های مشترك، تذكرات لازم داده شده و بدیهی است كه هر اتفاقی كه در حوزه پیشگیری از صدمه به سلامت مردم رقم می خورد پیگیری می شود و برابر مقررات و قوانین برخورد قانونی صورت می گیرد.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان ایلام افزود: طی گشت مشترك بازرسی با حضور كارشناسان و بازرسان اداره صمت، شبكه بهداشت، دامپزشكی و نیروی انتظامی در سیروان، تعداد سه واحد صنفی تعطیل شد، برای ده واحد صنفی دیگر پرونده تخلفاتی تشكیل و به تعدادی دیگر از واحدها تذكرات لازم برای اجرای قانون داده شد.

لطفی اظهار نمود: همینطور در جریان بازرسی عوامل گمركی مستقر در پایانه مرزی مهران طی دو نوبت، مقداری كالای قاچاق (برنج، شكر و اقلام خوراكی) كشف شد كه بعد از تشكیل پرونده در تعزیرات حكومتی شهرستان مهران؛ با عنایت به عدم شناسایی مالكین كالاها، حكم به ضبط اقلام كشف شده به نفع ستاد اجرایی حضرت امام (ره) صادر شد.

وی تصریح كرد: مردم مطمئن باشند متخلفین در هر صنف و جایگاهی مصون نبوده و با محرز شدن هرگونه تخلف احتكار، گرانفروشی، كم فروشی، عدم عرضه كالا و... شدیدا با آنان برخورد قانونی صورت می گیرد.

1399/01/10
13:55:01
5.0 / 5
3577
تگهای خبر: پرونده , حكم , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام