ابوترابی: ترامپ با زمزمه مذاكره دنبال پوشاندن ناكامی های سیاسی خود است

ابوترابی: ترامپ با زمزمه مذاكره دنبال پوشاندن ناكامی های سیاسی خود است

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی كشور اظهار داشت: ترامپ امروز به دنبال روزنه ای برای تعامل با ایران حتی به صورت نمادین است تا از آن برای سرپوش گذاشتن بر روی ناكامی های سیاسی خود بعنوان یك برگ برنده استفاده نماید.


ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباب نتایج مذاكره با آمریكا در شرایط كنونی، بیان كرد: ترامپ امروز در تمام مسائل بین المللی آمریكا با ناكامی روبه رو شده است. در شرایط كنونی اگر وارد مذاكره با آمریكا شویم، اساسا ترامپ از آن در داخل آمریكا و در سطح بین الملل بهره برداری سیاسی خواهدنمود.
ایشان سپس اظهار نمود: امروز سیاست های ترامپ در مذاكره با كره شمالی، طالبان و مسائل مربوط به ونزوئلا راه به جایی نبرده است از طرف دیگر شاهد ناتوانی تجهیزات آمریكایی در تامین امنیت عربستان به دنبال حمله یمنی ها هستیم. هم چنین سیاست های ترامپ درباب مسائل منطقه ای و حتی معامله قرن بی نتیجه مانده است. كه همه این موارد آثار نامطلوبی را در اذهان عمومی مردم آمریكا برجای گذاشته است.
نماینده مردم نجف آباد در مجلس اشاره كرد: ترامپ امروز به دنبال روزنه ای برای تعامل با ایران حتی به صورت تصادفی و نمادین است، تا از آن برای سرپوش گذاشتن بر روی ناكامی های سیاسی خود بعنوان یك برگ برنده استفاده نماید.
این عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی در ادامه اشاره كرد: همان طوری كه مقام معظم رهبری تاكید داشتند امروز مذاكره با آمریكا مانند سم است و آمریكا می تواند از آن بهره برداری بزرگی كند. مسئولان و مردم ما باید به این مساله توجه داشته باشند كه چاره مشكلات امروز مذاكره نیست بلكه مذاكره دشمن را مغرورتر می كند.
ابوترابی اضافه كرد: نگاه به داخل و ظرفیت های داخلی راه گشای حل مشكلات كشور است.
منبع:

1398/06/30
20:00:46
5.0 / 5
4620
تگهای خبر: رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵